Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 8.jūnijs  


Cēsnieki saņem balvu par vācu valodas popularizēšanu Latvijā

2009.gada 11.jūnijā plkst.15.00 Gētes institūtā Rīgā notiks Gētes institūta Rīgā www.goethe.de/riga sadarbībā ar Latvijas Studentu vortālu „StudentNet” www.studentnet.lv pirmo reizi izsludinātā konkursa muzejiem, biedrībām un skolām „Atrodi vācu valodu Latvijā!” uzvarētāju apbalvošana. Konkursa galvenā balva — 500 eiro vērti tulkošanas vai drukas darbi. Vērtēšanai tika saņemti deviņi pieteikumi. Pieteikumi tika vērtēti 10 punktu sistēmā.

1.vietu un galveno balvu — 500 eiro vērtus tulkošanas vai drukas darbus — ar 8,7 punktiem ieguvusi Cēsu pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs” (VVTC).

Vāciski runājošie viesi ir viena no Cēsu pils kompleksa galvenajām mērķauditorijām ārzemju viesu vidū, tādēļ tiek piedāvātas gan ekskursiju programmas, gan informācija tūristiem vācu valodā. Tomēr informācija, kas ir pieejama, ir jāatjauno, it īpaši interneta vidē. Par konkursā iegūtajiem līdzekļiem plānots pilnveidot VVTC un tūrisma mājas lapu saturu ar informāciju vācu valodā.

Konkursa mērķis ir veicināt vācu valodas pielietojumu, Latvijas iestādēm un organizācijām gan informējot par savu darbību ar mājas lapu internetā starpniecību, gan tulkojot pašreklāmas materiālus saviem viesiem un tūristiem. Konkursā varēja piedalīties Latvijas Republikā reģistrētas juridiskās personas — muzeji (gan valsts, gan privātie), biedrības (to apvienības) un skolas — ar funkcionējošām mājas lapām internetā.

 

 

Ieva Malceniece

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja

Tālr.  +371 64127755, +371 26542116

ieva.malceniece@cesis.lv

www.vvtc.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv