Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.jūnijs  


Cēsnieku klubs izsludina stipendiju konkursu Cēsu jauniešiem

Biedrība Cēsinieku klubs, aicina aktīvus, radošus un spējīgus jauniešus no Cēsīm pieteikties vienreizējai stipendijai, kuras mērķis ir sekmēt Cēsu jauniešu personīgo izaugsmi un viņu radošās idejas, kas nes ieguldījumu Cēsu kopienas attīstībā.

Stipendijas idejas autors ir Cēsinieku kluba valdes priekšsēdētājs Rolands Tjarve, kurš saka: "Šī stipendija ir vēl viena lieliska iespēja jauniešiem parādīt sevi, realizēt savu ideju un aktīvi darboties. Stipendija aptver visdažādākās jomas – gan mākslu, kultūru sportu, IT, kā arī dod iespēju personīgai izaugsmei, kas rezultātā dos ieguldījumu Cēsīm, piemēram, iespēju iegādāties mūzikas instrumentu un sniegt koncertu cēsniekiem. Galvenais, lai pretendentam pašam patiktu tas, ko viņš ir iecerējis un ir pārliecināts, ka to vajag arī pārējiem pilsētas iedzīvotājiem. Ceru, ka pēc šīs stipendijas iegūšanas, jaunieši turpinās domāt, ko uzlabot un attīstīt Cēsīs.”

Cēsinieku klubs iecerējis šādi atbalstīt trīs jauniešus vecumā no 16 līdz 19 gadiem, kas nāk no Cēsu kopienas, tajā skaitā no bijušā Cēsu rajona. Katram stipendiātam tiks piešķirta vienreizēja stipendija 500 latu vērtībā.

 

Lai pieteiktos stipendijai, jaunietim līdz 7.jūlijam jāiesniedz motivācijas vēstule, liecības vai sekmju izraksta kopija, kā arī pedagogu rekomendācijas.

 

Visus pretendentus izvērtēs žūrija, kuras sastāvā ietilps Cēsinieku kluba valdes priekšsēdētājs Rolands Tjarve, Cēsinieku kluba kluba biedri - personāla jautājumu eksperte Laila Anna Kaca un mākslinieks Ritums Ivanovs, un cēsnieki - bijušais LR ģenerālprokurors, tagad LU pasniedzējs un LR tieslietu ministra padomnieks Jānis Maizītis un žurnālists Gints Grūbe.

 

Sīkāka informācija par šo konkursu un tā noteikumi pieejami nolikumā, kas publicēts Cēsu mājas lapā Cēsinieku kluba sadaļā šeit.

 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

Sīkāka informācija:

Gatis Tauriņš

Biedrības Cēsinieku klubs biedrs

E-pasts: gatis.taurins@gmail.com

Tālrunis: 28303078

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv