Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.jūnijs  


Sākušies konkursi – „Par skaistāko gaisa dārzu” un „Labākais sētnieks”!

Lai veicinātu iedzīvotājus iesaistīties skaistākas pilsētvides veidošanā, popularizētu labāko pieredzi, kā arī, lai noskaidrotu skaistākā gaida dārza (balkoni, lodžijas, augu trauki) īpašnieku vai apsaimniekotāju, Cēsu novada pašvaldība, kā katru gadu, rīko konkursu „Par skaistāko gaisa dārzu”.

Konkursa mērķis ir radīt interesi Cēsu novada iedzīvotājos un motivēt tos piedalīties novada sakopšanā, atspoguļojot plašsaziņas līdzekļos, publicējot konkursa gaitu un rezultātus.

Konkursā aicināti piedalīties Cēsu pilsētas un Vaives pagasta iedzīvotāji, uzņēmumi, ražošanas teritorijas, sabiedriskās ēkas. Godalgotās vietas tiks atzīmētas sekojošās kategorijās:

·         privātmājas,

·         viensētas,

·         pašvaldības teritorijas,

·         daudzdzīvokļu mājas,

·         ražošanas objekti, uzņēmumi, sabiedriskās ēkas.

Godalgu saņems arī „vērīgais skatītājs”, kurš būs ieteicis citu īpašumu, kas konkursa noslēgumā saņems godalgu.

Konkursā tiks vērtēta galvenokārt izveidotāju izdoma, mazāk finansiālais ieguldījums.

 

  Tāpat tiek rīkots arī tradicionālais konkurss „Labākais sētnieks”. Aicinām iedzīvotājus novērtēt to cilvēku darbu, kas ikdienu rūpējas par mūsu novada tīrību un ieteikt viņus apbalvošanai.

 

          Konkursa beigu termiņš ir 25. jūlijs, pieteikumi jāiesniedz mutiski( pa tālruņiem 64161800; 64127538), rakstiski vai elektroniski Cēsu novada pašvaldībā, Komunālajā nodaļā Raunas ielā 4,  vai iedzīvotāju apkalpošanas centrā Bērzaines ielā 5, Cēsīs. Saņemto pieteikumu apkopošanas un izvērtēšanas termiņš ir 1. augusts, bet 5. augustā paredzēta uzvarētāju apbalvošana.

 

Aicinām atbalstīt un piedalīties!

 

Informāciju sagatavoja

Dace Laiva

Cēsu novada pašvaldības Ainavu arhitekte

e-pasts  dace.laiva@dome.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv