Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 8.jūlijs  


Cēsis darba vizītē apmeklēs ES reģionālās politikas ģenerāldirektorāta priekšsēdētājs

Piektdien, 10.jūlijā Cēsīs darba vizītē ieradīsies Eiropas Savienības reģionālās politikas ģenerāldirektorāta priekšsēdētājs Dirks Āners (Dirk Ahner), LR Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns un valsts sekretāre Laimdota Straujuma, kā arī Latvijas pilsētu savienības pārstāvji, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi ES līdzfinansēto projektu realizācijā.

 

Cēsu novada pašvaldības vadība un speciālisti ES reģionālās politikas ģenerāldirektorāta priekšsēdētājam, RAPLM un LPS amatpersonām prezentēs Cēsu pieredzi ES fondu piesaistīšanā. Lai pārliecinātos par veiksmīgu ES fondu projektu realizēšanu, darba vizītes dalībnieki apskatīs Cēsu Jauno pili, Pils parku un Cēsu Kultūras centru, kuru rekonstrukcijā jau izlietoti un plānots piesaistīt Eiropas Savienības Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļus.

 

Līdz 2006.gadam no ERAF un Kohēzijas fonda Cēsu pilsētas dome piesaistījusi 18 029 958 eiro. Pašvaldības plānotās investīcijas tuvākajos trīs gados no ERAF ir 17 208 706 eiro un no Kohēzijas fonda ūdenssaimniecības attīstībai plānots piesaistīt 9 333 798 eiro. Vairāk par projektu realizāciju Cēsīs skatīt http://www.cesis.lv/?d=1193.

 

ES reģionālās politikas ģenerāldirektorāta priekšsēdētājs, vācietis Dirks Āners Eiropas Komisijā dažādos amatos strādā jau kopš 1978.gada un ES reģionālās politikas ģenerāldirektorātu vada kopš 2007.gada.

ES reģionālās politikas ģenerāldirektorāts atbild par Eiropas reģionālās attīstības fondu, Kohēzijas fondu un ES pirmsiesaistīšanās fonda projektu realizāciju Eiropā. Reģionālās politikas ģenerāldirektorāta misija ir stiprināt ekonomisko, sociālo un teritoriālo kohēziju, samazinot atšķirību starp attīstības līmeņiem reģionu un ES valstīs, tādējādi dodot pozitīvu ieguldījumu vispārējā ES ekonomikas attīstībā.

 

Vairāk informācija

Dita Trapenciere

Cēsu novada pašvaldības

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja

Tālr.64124702; dita.trapenciere@dome.cesis.lv

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv