Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 8.augusts  


Jāņa Stībeļa koncerts „Es tikai smejos” Cēsīs

8.augustā plkst.21.00 Cēsu Pils parka estrādē uz savu vienīgo šīs vasaras solokoncertu Vidzemē ielūdz Jānis Stībelis.

Programmā skanēs gan dziesmas no albumiem „Glāze piena” un „Paliec tepat”, gan citas klausītāju iemīļotākās kompozīcijas no dziedātāja repertuāra. Būs arī muzikāli pārsteigumi - vairākas jaunas un līdz šim nedzirdētas dziesmas, kā arī interesantas pasaulē populāru hitu versijas.

Jānis Stībelis: „Šajā laikā, kad ik uz soļa kāds atgādina par krīzi, es aicinu jūs nenoskumt, drīzāk izdzert kādu glāzi piena un ticēt, ka labākās dienas mums visiem vēl priekšā!” Tieši šāds būs gaidāmā koncerta moto – vairāk optimisma un prieka, vairāk sirsnības un pozitīvu emociju!

Koncertu iesildīs jaunais un daudzsološais dziedātājs Miks Dukurs, bet vakara gaitā kā īpašie viesi uz skatuves kāps arī Amber un Intars Busulis.

Ikviens tiek aicināts izbaudīt lielisku vakaru muzikālās noskaņās un draudzīgā atmosfērā Cēsu Pils parka estrādē. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties visās „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā – www.bilesuparadize.lv.             

Biļešu cena: Ls 3,00 – Ls 7,00Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv