Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.augusts  


Cēsnieki rāda mākslu "Ķieģeļa mākslas festivālā"

Jau otro reiz Liepā notiek "Ķieģeļa mākslas festivāls", kas nu kļuvis par Priekuļu novada bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētkiem. Šogad tajā piedalās daudz cēsnieku - Cēsu pilsētas mākslas skola piedāvās radošas izpausmes mākslā, Cēsu Sarkanā Krusta jaunieši aicinās dažādām aktivitātēm par un ap veselību, mazos apmeklētājus priecēs "Izzinošās rotaļas ar mazo cēsnieku - iepazīsim Cēsis" uz aktīvu līdzdalību vietējos jauniešu aicinās Cēsu rajona lauku partnerība piedāvājot "Liepas nākotnes vīzijas spēli", un arī koncertā piedalīsies grupa no Cēsīm Perfect error.


13.augustā plkst.15:00 Liepā, bērnudārza "Saulīte" teritorijā, notiks Priekuļu novada bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki - "Ķieģeļa mākslas festivāls", kurā piedāvāta patiešām krāšņa programma lieliem, maziem un pavisam mazītiņiem!

 

Pasākumā piedalās Cēsu pilsētas mākslas skola - radošas izpausmes mākslā, Cēsu Sarkanā Krusta jaunieši - spēles, aktivitātes par un ap veselīgu dzīves veidu, Cēsu rajona lauku partnerība piedāvās izspēlēt "Liepas attīstības spēli". Ķieģeļu apgleznošana un neparastu mākslas darbu veidošana kopā ar mākslinieci Ilmu Strazdiņu. Pavisam mazajiem (3- 7 gadi) "Izzinošās rotaļas ar mazo cēsnieku - iepazīsim Cēsis". Tāpat ikviens aicināts piedalīties Jauniešu centra "Reste" rīkotajās jautrajās stafetēs, izlēkāties batutā vai iegūt krāšņu hennas zīmējumu.

 

Interesenti varēs iepazīties ar Hula hoop, būs arī Capoeira Coroda de ouro (Rīga) capoeiras paraugdemonstrējums. Koncertā uzstāsies Perfect error (Cēsis), Karmafree (Rīga), Camillas(Rīga).

 

Ieeja bez maksas

Pasākumu organizē: Jauniešu centrs "Apelsīns", Liepas kultūras nams

Atbalsta: Izglītības un zinātnes ministrija, Priekuļu novada pašvaldība, A/S Lode

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Roze, tālr.26267601

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv