Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 8.augusts  


Starptautiskās Dziedniecības akadēmijas Cēsu nodaļas prezentācija

Starptautiskā Profesionālā Dziedniecības akadēmija „Akvilona” aicina interesentus uz Cēsu filiāles prezentāciju 14.augustā plkst.17:00 Rīgas Pedagoģijas un izglītības akadēmijas Cēsu filiālē (L.Katrīnas ielā 2).

 

Uz tikšanos tiek aicināti visi interesenti, kam ir vēlme apgūt teorētiskās un praktiskās iemaņas, lai spētu profesionāli, reāli palīdzēt sev un citiem. Sarunas laikā Jūs saņemsiet izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem par mācībām Akadēmijā. Mācību valodas – latviešu un krievu. Starptautiskā Profesionālā Dziedniecības akadēmija „Akvilona” filiāles jau darbojas Rēzeknē, Valmierā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī. Nodarbības notiek divas reizes mēnesī (sestdienās) un ilgst trīs gadus. Pirmā kursa tēma: „Izzini sevi,” par kuru tad arī pastāstīs dziednieks, hipno-psihoterapeits Oskars PEIPIŅŠ.

 

Ieeja - brīva.

Par mācībām var uzzināt un pieteikties: Fax/tel.nr. 67275910; tel.nr.29489221; 29196664; akvilona@inbox; www.akvilona.lv.

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv