Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 8.oktobris  


Cēsīs notiks Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas izbraukuma sēde

9.oktobrī, atsaucoties uz Cēsu novada pašvaldības aicinājumu, Cēsīs ieradīsies LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas locekļi un LR Labklājības ministrijas pārstāvji, lai iepazītos ar situāciju Cēsīs veselības un sociālajā jomā, sniegtu atzinumus un pārrunātu problēmjautājumus.

 

Saeimas komisijas sēde sāksies ar komisijas locekļu, LR Labklājība ministrijas parlamentārā sekretāra Andreja Staķa un Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības departamenta direktora Visvalda Gūtmaņa tikšanos ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, viņa vietnieku Jāni Rozenbergu un pašvaldības izpilddirektoru Andri Mihaļovu.

 

Komisijas locekļi apmeklēs Cēsu pašvaldības aģentūru „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, kur tās direktore Iveta Sietiņsone iepazīstinās ar aģentūras darbu un pastāstīs par situāciju sociālajā jomā. Tāpat arī prezentācijas sniegs Valsts nodarbinātības aģentūras, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, kā arī Darba inspekcijas Cēsu nodaļu pārstāvji.

 

Saeimas deputāti apmeklēs Cēsu 2.pamatskolas speciālās izglītības programmas klasi, Cēsu pilsētas pansionātu, Cēsu rajona slimnīcu, Cēsu sanatorijas internātpamatskolu, specializēto dzīvokli Cēsu daudzdzīvokļu mājā ar sociāliem dzīvokļiem, kā arī tiksies ar Cēsu sociālās jomas nevalstisko organizāciju Informatīvo darba grupu.

 

Izbraukuma sēdes noslēgumā komisijas locekļi tiksies ar Cēsu novada domes Sociālo lietu komitejas deputātiem un pašvaldības pārstāvjiem, lai sniegtu vērtējumu un atzinumus par veselības un sociālās jomas jautājumu risināšanu Cēsu novadā.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv