Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 8.oktobris  


Pabeigta Rāmuļu pamatskolas siltināšana

   Piektdien 8.oktobrī Cēsu novada pašvaldības  pieņemšanas komisijas dalībnieki Vaives pagastā novērtēja un pieņēma  Rāmuļu pamatskolas siltināšanas darbus. Skolas un internāta  ēkām ir veikta fasādes siltināšana un krāsošana, logu nomaiņa, bēniņu un pamatu nostiprināšana un siltināšana. Kā arī sakārtoti skolas sanitārie mezgli. Projekta kopējās izmaksas ir nepilni 50 tūkstoši latu un darbus labā kvalitātē un bez kavējumiem veica Valmieras būvuzņēmums SIA „Bazalts”.

  Pašvaldības komisijas vadītājs būvinspektors Leopolds Urbanovičs, uzsvēra, ka  šis objekts ir labs piemērs  sekmīgai pašvaldības un celtnieku sadarbībai un izteica novēlējumu, lai „Bazalts” arī turpmāk piedalās būvniecības konkursos Cēsu novadā un uzvar tajos. Arī Rāmuļu pamatskolas direktore Aija Sīmane pateicās celtniekiem par  kvalitatīvo darbu un atzina, ka skolā jau tagad kļuvis jūtami siltāks, bet  tā īsti novērtēt paveikto varēs ziemā.  Jāpiezīmē, ka skolā ir krāšņu apkure. SIA „Bazalts” valdes priekšsēdētājs Jānis Ozols pastāstīja , ka uzņēmums ir īstenojis vairāku Cēsu pašvaldības projektus. Veicis  1.pamaskolas remontu, Līvu bērnudārza būvniecību, tagad arī Rāmuļu skolas siltināšana. „Sadarbība ar pašvaldību mums ir bijusi laba, jo vienmēr cenšamies darbus izpildīt kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Startēsim arī nākošajos Cēsu pašvaldības būvniecības konkursos. Svarīgi, ka konkursu nolikumā tagad ir iekļauts  punkts, par labu iepriekšējo sadarbības pieredzi novada  objektos.  Tas stimulēs celtniekus godprātīgi pildīt savas saistības,” pastāstīja J. Ozols.

  Rāmuļu pamatskolas siltināšana tika finansēta Vides ministrijas īstenotās programmas „Klimata pārmaiņu finanšu instruments” ietvaros. Cēsu novadā šīs programmas īstenošanas pirmajā kārtā energoefektivitāte uzlabota  Rāmuļu pamatskolas un nakts patversmes ēkām. Diemžēl, ar kavēšanos turpinās 2.vidusskolas un Saules ielas 23.nama siltināšana.

Attēlā: Cēsu novada pašvaldības komisijas atzinīgi novērtēja būvniecības uzņēmuma  SIA „Bazalts” veikto Rāmuļu pamatskolas siltināšanu.

Informāciju sagatavoja Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību speciālists

t.64121677; 26479606Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv