Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 8.novembris  


Vecāku dienā diskutē par bērnu un vecāku attiecībām

Otrdien, 6. novembrī Cēsu pilsētas Vecāku dome pulcēja aktīvos cēsniekus uz Vecāku dienu. Pasākuma ievadā Vecāku domes priekšsēdētāja Indra Kļaviņa informēja par Vecāku domes aktualitātēm un darbības rezultātiem. Klātesošos uzrunāja arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders (attēlā), uzsverot, ka vecāku viedoklis ir ļoti svarīgs, lemjot ne tikai izglītības jautājumus. G. Šķenders aicināja aktīvi piedalīties topošās Cēsu novada attīstības programmas izveidē, pievēršot uzmanību kvalitatīvas izglītības lomai novadā.

 

Pēc tam vecākiem bija iespēja piedalīties dažādu tēmu darba grupās un lekcijās, kurās apsprieda ģimenes, skolas un bērnu savstarpējās attiecības, kā arī ģimenes un skolas sadarbības iespējas.

 

I. Kļaviņa pastāstīja, ka apmeklētāji ieguva ļoti labus secinājumus un vielu pārdomām par vecāku un bērnu attiecībām: vecākiem ir jāceļ bērnu pašapziņa, sakot labus vārdus. Tāpat jāuzsver bērna vērtība par to, ka viņš ir, nevis likt bērnam mīlestību nopelnīt, pieprasot sasniegumus mācībās. Vecākiem ir svarīgi runāt ar bērnu par dažādām tēmām, ieskaitot seksualitāti un seksuālām attiecībām. Jāatceras, ka tieši vecāki ir tie, kuri veido sava bērna attieksmi pret dzīvi un lietām, uzsver I. Kļaviņa.

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance SaulīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv