Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 8.novembris  


15.novembrī muzikāla izrāde „Naudas koks”

CATA Kultūras Namā 15. novembrī plkst. 19:00 Muzikāla izrāde  “Naudas koks”
ar kapellas “Bumerangs” piedalīšanos.
„Jaunais teātris" ir priecīgs piedāvāt Cēsu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem brīnišķīgu muzikālo komēdiju "Naudas koks", kas tapusi pēc Vizmas Belševicas stāsta "Tās dullās Paulīnes dēļ".


Pēc notikušajām izrādēm Latvijā šajā vasarā, ir skaidrs, ka izrāde ir ļoti izdevusies, jo skatītāji ar smieklu šaltīm sagaidīja ikvienu joku, kas atskanēja izrādē un sirsnīgiem aplausiem izteica savu atzinību par katru ainu.

 

Kolorītais aktieru ansamblis iemīļoto stāstu par divām optimistiskām un rosīgām pensionārēm ir padarījis skatītājiem tuvu un saprotamu. Izrāde skatītājiem sniedz veselīgus smieklu vitamīnus, baudot izcilo aktieru spēli.


Jautra, dzīvi apliecinoša muzikāla komēdija par divām māsām labākajos gados, kurām rodas grandiozs plāns - sapelnīt naudu krāšņām atvadām no dzīves. Bet ar to vēl ir par maz, jo kāda jēga bērēm un krāšņiem tērpiem, ja tērpu valkātājas pašas to neredzēs. Ir jāsarīko viltus bēres, lai to visu iemūžinātu un pašas „aizgājējas” varētu novērtēt savu izskatu tajā dzīves galvenajā dienā, kad „Visu Augstais sauks”. Izrādē skatītāji varēs tikties ar iemīļotajiem tēliem un dzirdēt jau folklorizējušās frāzes, kuras gluži , kā no filmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, jau sen dzīvo savu neatkarīgu dzīvi no filmas, raisot smaidu un kopības sajūtu dažādās dzīves situācijās.


Lomās - pazīstami un iemīļoti aktieri: Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Gunārs Placēns, Jūlija Ļaha, Regīna Devīte vai Inese Ramute un citi.

 

Dramatizējuma autors un režisors Ivars Lūsis, ilggadīgs Liepājas galvenais režisors, daudzu Spēlmaņu nakts balvas ieguvušu izrāžu veidotājs.

 

Izrādi piedāvā Lailas Ilzes Purmalietes vadītais „Jaunais Teātris”, kas veidojis daudzas brīvdabas izrādes, mūziklus un humoršovus.

 

 

Biļetes cena : 5,4,3 Ls
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs
un AS CATA (tel.64122697)
 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv