Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 8.novembris  


Komandas no visas Latvijas tiekas spēles „Jaunie Rīgas sargi: Latvijas hronikas” finālā Cēsīs

Svētdien, 11.novembrī, Lāčplēša dienā, Cēsu pils parkā tiksies 21 stiprākā, saliedētākā un erudītākā jauniešu komanda no visas Latvijas, lai sacenstos patriotiskās spēles „Jaunie Rīgas sargi: Latvijas hronikas” finālā.

 

Līdzīgi kā reģionālajās kārtās, arī finālā jaunieši Latvijas armijas instruktoru un vēsturnieku vadībā apgūs dažādas prasmes un tad, bruņojušies ar zināšanām un vēlmi uzvarēt, dosies izšķirošajā misijā „Nosargā Latviju!”

 

Spēlē piedalīsies un par goda titulu cīnīsies 21 komanda no dažādiem reģioniem. Latgali finālā pārstāvēs Aglonas, Vaboles, Indras un Preiļu jaunieši, no Zemgales cīnīsies Gaujienas, Neretas, Dobeles jaunieši, Kurzemi pārstāvēs Saldus, Dursupes, Rojas, Nīcas jaunieši, bet Vidzemi – Cesvaines, Ogres un Rīgas komandas.

 

Komandām, kā ierasts, līdzi dzīvos un pasākumu vadīs grupas „Gainfast” solists, TV raidījumu vadītājs Kaspars Zlidnis.

 

Fināla dienas kārtība 11. novembrī:

8.30 Dalībnieku ierašanās un reģistrācija
10.00 Pasākuma svinīga atklāšana
10.20 – 12.00 Nodarbības
12.15 – 12.45 Pusdienas
13.00 – 16.00 Misijas skrējiens „Nosargā Latviju!”
16.50  Noslēguma ceremonija, rezultātu paziņošana, apbalvošana

Pulksten 17.30 visi dalībnieki un atbalstītāji ir aicināti piedalīties arī Cēsu pilsētas svinīgajā lāpu gājienā par godu Latvijas Brīvības cīnītājiem.

Ciklā „Jaunie Rīgas sargi: Latvijas hronikas” šogad notika četras reģionālās spēles – Latgales, Kurzemes, Zemgales un Rīgas hronikas. Finālā satiekas labākie no visām reģionālajām spēlēm. Projekta mērķis ir atraktīvā un iesaistošā veidā izglītot  jauniešus no dažādām sociālām un etniskām grupām par Latvijas vēsturi, simboliem un politiku, kā arī iepazīstināt ar dažādiem lietderīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Ar spēles palīdzību tiek veicināta dažāda veida sociālo grupu jauniešu savstarpējā sadarbība, izpratne par demokrātisku sabiedrību, kā arī tiek veidota un stiprināta pilsoniskā apziņa un identitāte uz kopīgu vērtību pamata.

 

Spēli organizē LR Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Latvijas Kara muzeju un biedrību ”MEDIA GIDS”. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Spēli atbalsta: Cēsu novada pašvaldība, Dobeles novada dome, Preiļu novada dome, Saldus novada dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Maiznīca Flora, Daugmales Jāņa bišu medus,  NRJ reklāmai, Rīgas Skolēnu dome, Tupperware, www.e-klase.lv, www.hc.lv.

Plašāka informācija: www.rigashronikas.lv

 

Indra Soika - Dreimane

biedrības „Media gids” valdes locekle

+371 26455823

indra@mediagids.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv