Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 8.decembris  


Iepriecini un sasildi bērna dvēseli – uzdāvini rotaļlietu!

Cēsu pilsētas dome, sadarbībā ar mūziķa Gunāra Kalniņa Gospeļkori „gg chior”, aicina ikvienu piedalīties labdarības akcijā „Ziemassvētki – ikvienam no mums” un sarūpēt sirsnīgas Ziemassvētku dāvaniņas Latvijas bērnu namu, pansionātu un sociālo aprūpes centru iemītniekiem.

 

Palīdzi kādam ieraudzīt dienu gaišāku un iepriecināt kādu vientuļu dvēseli, sarūpējot dāvaniņas, kas var būt gan mīkstās rotaļlietas vai grāmatiņas ko esi jau izlasījis, paša veidota apsveikuma kartiņa, vari arī uzzīmēt kādu sirsnīgu zīmējumu vai uzrakstīt uzmundrinošu vēstuli!

 

Šīs dāvaniņas, labdarības akcijas ietvaros, gan lieliem, gan maziem, akcijas dalībnieki nodos tieši rokās. Labdarības tūres laikā „gg chior’ sniegs vairāk kā 60 labdarības koncertus bērnu namos, sociālās aprūpes centros un pansionātos visā Latvijas teritorijā kopā ar domubiedriem – mūziķiem Amber, Māru Upmani, Arni Miltiņu, perkusionistu grupu „Pulse Effect” u.c.

 

Pie savām sarūpētajām dāvaniņām piestiprini savu vārdu, uzvārdu un koordinātes, lai varam ielūgt Tevi uz tūres noslēguma koncertu.

 

Labdarības akciju var atbalstīt arī ziedojot – finansiāli atbalstot transporta un skaņas izdevumus tūres laikā: Svētā Pestītāja Draudze, Rīgā, 90001051893; LV17HABA 000 140 J 030 656.

 

Ja Tava ģimene, skola, pirmsskolas izglītības iestāde vai draugi labprāt sarūpētu sirsnīgās dāvanas, līdz 4.decembrim paziņojiet Cēsu pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļai pa tālruni 64121677, 28645386, un mēs parūpēsimies par dāvaniņu savākšanu un nogādāšanu labdarības akcijas organizētājiem.

 

Iepriecināsim un sasildīsim nosalušās sirdis un tos, ka šajā laikā jūtas vientuļi!

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv