Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 23.septembris   Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 8.decembris  


Darba kalendārs 8.-23.decembris

Pirmdien, 8.decembris

Uz Pleskavas apgabalu (Krievijā) dodas Cēsu pilsētas domes un izglītības darbinieku delegācija. Ar izglītības piedāvājumu, pašvaldības iesaisti izglītības sistēmas aktualizēšanā un citiem aktuāliem jautājumiem no 8.līdz10.decembrim iepazīsies Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs, Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, kā arī dažādu Cēsu izglītības iestāžu vadītāji un speciālisti.

 

Otrdiena, 9.decembris

Attīstības komisijas sēde plkst. 10.00

 

Trešdiena, 10.decembris

Cēsu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs un Cēsu pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Karlsberga piedalās Cēsu rajona laikraksta „Druva” rīkotā akcijas„Gada cēsnieks 2008” noslēguma pasākumā.

 

Ceturtdiena, 11.decembris

IKS komitejas sēde plkst.8.30

Atsavināšanas komisijas sēde plkst.11.00

Sociālo lietu komitejas sēde plkst.13.00

Tautsaimniecības komitejas sēde plkst.13.30

Apvienotā Tautsaimniecības komitejas un Finanšu komitejas sēde plkst.14.00

Finanšu komitejas sēde plkst.15.00

 

Piektdiena, 12.decembris

Vides padomes sēde plkst.9.30

 

Vidzemes augstskolā, Valmierā notiekošajā Vidzemes forumā piedalās arī Cēsu kultūras eksperti un pilsētas administrācijas pārstāvji, lai foruma dalībniekus iepazīstinātu ar Cēsu izvirzīto un Vidzemes pilsētu atbalstīto mērķi „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014”. Foruma laikā notiks savstarpējas vienošanās parakstīšana starp Cēsu pilsētas domi un Vidzemes augstskolu. Vienošanās paredz abu partneru sadarbību izglītībā, pētījumu izstrādē, konferenču un pasākumu rīkošanā, kopīgu projektu un partnerību veidošanā partneriem nozīmīgās jomās, t.sk. reģiona konkurētspēja un mārketings, kultūra, tūrisms, informācijas tehnoloģijas, komunikācija un sabiedriskās attiecības, sabiedrības pārvaldība, tādejādi sekmējot Vidzemes reģiona konkurētspēju un ilgtspējīgu attīstību projekta „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsētas” ietvaros.

 

Būvvaldes sēde13.00

 

16.decembris,otrdiena

Dzīvokļu komisijas sēde8.30

 

17.decembris, trešdiena

Projektu konkursa „Idejas īstenoja” noslēguma prezentācija plkst.16.00 Cēsu pilsētas domes zālē. Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas domes sadarbībā ar Nīderlandes apvienoto fondu KNHM rīkoja projektu konkursu, kurā šogad īstenoti 14 projekti, katrs vismaz 1000 EUR apmērā. Pasākumā projekta dalībnieki prezentēs paveikto un iepazīsies ar citu īstenotiem projektiem apkārtējās vides uzlabošanā.  

 

18.decembris, ceturtdiena

Atsavināšanas komisijas sēde plkst.10.00

Domes sēde plkst.14.00

 

19.decembris, piektdiena

Tūrisma padomes sēde plkst.8.30

 

23.decembris, otrdiena

2008. gada pēdējā domes sēde plkst.10.00

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv