Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 8.decembris  


Pabalsts personām, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi

 

No š.g. novembra līdz 2011. gada 31.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem   iesniegumus pabalsta piešķiršanai no  personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.

 

Sākoties apkures sezonai, aktuālāks kļūst jautājums par trūcīgāko Cēsu novada iedzīvotāju iespējām apmaksāt siltumenerģijas pakalpojumus, šogad no Aģentūras budžeta šim mērķim plānots izlietot 69 000 latus. Šī gada pirmajā pusē jau piešķirti pabalsti 58 413 latu apmērā.

 

Dzīvokļu pabalsts ir netiešs, tas viena mēneša laikā no lēmuma brīža par pabalsta piešķiršanu tiek pārskaitīts dzīvojamās mājas apsaimniekotājam.

Pabalstu var saņemt ģimenes/ personas, kurām pēc komunālo pakalpojumu rēķinu nomaksas pirmajam ģimenes loceklim nepaliek vairāk kā 72 Ls, katram nākamajam ģimenes loceklim nepaliek vairāk kā 40 Ls (pilngadīgām personām) un Ls 45,- (nepilngadīgiem bērniem).

Savukārt vienatnē dzīvojošiem pensionāriem, nestrādājošiem 1. un 2. grupas invalīdiem un valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējiem pēc komunālo pakalpojumu rēķinu nomaksas mēnesī  nepaliek vairāk kā 90 Ls.

 

Pabalsta pieprasītājam sociālajā dienestā Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 5. un  6.kabinetā vai Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs” jāiesniedz:

·         iesniegums;

·         komunālo pakalpojumu rēķina un kvīts par elektroenerģijas apmaksu kopijas (uzrādot oriģinālu);

·         ja ģimenē ir strādājošas personas, tad izziņas no darba devēja par pēdējo trīs mēnešu ienākumiem pēc nodokļu nomaksas;

·         algas nodokļu grāmatiņas kopiju (uzrādot oriģinālu) personām darbspējīgā vecumā, ja tās nav nodarbinātas;

·         Nodarbinātības valsts aģentūras individuālā darba meklētāja plāna kopiju (uzrādot oriģinālu), ja persona ir bezdarbnieks;

·          izziņas par ģimenes locekļu, kuri sasnieguši 15 gadu vecumu, mācībām (mācību iestādes izziņu, kurā norādītas ziņas par stipendijas apmēru, pilna vai nepilna laika studijām, budžeta vai maksas grupu).

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pētersone
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste
t. 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv