Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.decembris  


Aicināti izteikt atbalstu Dziesmu un deju svētkiem

Piektdien, 2. decembrī Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrā (KNMC) notika sanāksme, kurā tika pārrunāta situācija Dziesmu un deju svētku finansējuma jautājumā.
 

Sanāksmē piedalījās gan koru virsdiriģenti un deju kolektīvu virsvadītāji, gan NVO, kas darbojas dziesmu svētku tradīcijas saglabāšanas laukā. Lai veidotu sabiedrības atbalstu Kultūras ministrijas un KNMC centieniem aizstāvēt papildus finansējuma nepieciešamību Dziesmu un deju svētku procesam un mērķdotācijas atjaunošanai nākamā gada valsts budžetā, sanāksmes dalībnieki vienojās nosūtīt vēstuli, kas adresēta LR Saeimai, LR Ministru Kabinetam un Latvijas valsts prezidentam. Skatiet vēstules tekstu ŠEIT.

Parakstu vākšana atbalsta vēstulei notiek Rīgā un reģionos. Parakstīties aicināti radošie kolektīvi, to vadītāji, dalībnieki, skatītāji un atbalstītāji.

Cēsīs, savu atbalstu ar parakstu var izteikt Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9) līdz 12.decembrim.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv