Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.decembris  


9.decembrī Cēsīs Bērnības Milicija

Piektdien, 9.decembrī plkst.21:00 pie Augusta (Rīgas iela 21, Cēsis) viesosies grupa Bērnības milicija.

Rudenīga pastaiga kūdras purvā raksturo grupas Bērnības Milicija skanējumu. Var nosaukt viņu mūziku par psihodelisku indie vai pārdomu roku, bet tas izteiks mazāk nekā kūdras purvā dīki pavadītais laiks. Jo ir labi zināt, kur iet.

Bērnības Milicija spēlē kopš 2003. gada, kad pamatsastāvu veidoja Juris (ģitāra, bals), Aiga (bass), Indra (akordeons), Liene (bungas) un Roberts (baritonsaksatons). Koncertus iezīmēja tas, ka to gaitā, atkarībā no atskaņotā skaņdarba, grupas dalībnieki mainīja instrumentus savā starpā, dažādojot skanējumu. Grupa drīz vien nokļuva “Torņa” paspārnē, un tur arī ierakstīts debijas albūms “Mūzika dejām” (2004 Tornis, CD), kas ir melanholiski sapņains, iespējams tādēļ, ka nav ierakstīts profesionālā studijā un māsterēts, atšķirībā no otrā grupas albūma “Naktī guļot uz muguras” (2008 Tornis, CD), kas savukārt ir radio spēlētākais Bērnības Milicijas albums.

2010. gadā dažādu apstākļu rezultātā mainīts Bērnības Milicijas dalībnieku skaits līdz 3 māksliniekiem: Jurim un Aigai pievienojās Aigars (bungas). Šāds pavērsiens ietekmēja grupas skanējumu - tas kļuva dinamiskāks, tomēr netika zaudēts melanholiskais. Šajā sastāvā izdots EP “Nevieta” (2011). Pēdējās ziņas liecina, ka Bērnības Milicijas sastāvu ir papildinājis Filips (taustiņi) un grupa šobrīd strādā pie trešā studijas albūma.

Kāds šobrīd ir Bērnības Milicijas skanējums, to nu es nevaru teikt, jo neesmu sen viņus dzirdējis. Bet bēda nav liela, jo piektdien to jau varēs noskaidrot. Organizatori ir izplatījuši arī neoficiālu paziņojumu, ka ar bulciņām un eklēriem drīkstēs ieiet koncerta norises vietas teritorijā, līdz ar to visi priekšnoteikumi, lai varētu šķist, ka vakars būs izdevies, ir nodrošināti.

Ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja: J.Šints

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv