Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2013.gada 9.janvāris  


Skolotāja Ingrīda Brizga saņem „Ekselences balvu”

Šā gada 4. janvārī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra organizētajā pasākumā „Nāc un dari kopā ar mums” Cēsu 2. pamatskolas fizikas skolotāja Ingrīda Brizga par izcilu un inovatīvu darbu ar skolēniem saņēma „Ekselences balvu”.

 

„Ekselences balva” izveidota, lai godinātu un atbalstītu inovatīvus un profesionālus fizikas, bioloģijas, matemātikas un ķīmijas skolotājus. Balvu veido mākslinieciski izgatavots priekšmets, naudas balva, kuru piešķir uzņēmumi, balvas saņemšanas apliecinājuma diploms un izglītības un zinātnes ministra atzinības raksts. Pretendentu atlase notiek divās kārtās. Labākie 5 - 7 skolotāji katrā mācību priekšmetā tiek uzaicināti uz klātienes konkursu. Klātienes konkursā pretendenti analizē mācību situācijas, risina metodiskus uzdevumus, modelē un vada nodarbības.

 

Jāatzīmē, ka “Ekselences balvu” saņem tikai četri skolotāji no visas Latvijas, t i., viens fizikas, viens bioloģijas, viens matemātikas un viens ķīmijas skolotājs.

 

Savu profesionalitāti skolotāja Brizga apliecinājusi gan ikdienas darbā, gan arī klātienē Latvijas Universitātes rīkotajā konkursā. Konkursa finālā Ingrīda Brizga, sacenšoties ar citiem balvas pretendentiem, pierādīja, ka skolēni var sasniegt vienu un to pašu mācību rezultātu ar atšķirīgām metodēm. Skolotājas veidotā stunda pilnībā atbilda 21. gadsimta prasībām.

 

„Ekselences balvai” skolotāju Brizgu izvirzīja Cēsu 2. pamatskola, kā arī skolas komanda aktīvi piedalījās pasākuma „Nāc un dari kopā ar mums” aktivitātēs. Cēsu 2. pamatskolas komanda eksakto uzdevumu konkursā, kurā skolotāji un skolēni uzdevumus risināja kopā vienā komandā, ieguva 2. vietu starp 25 skolu komandām, kā arī saņēma balvu nominācijā „Atraktīvākā stunda ārpus klases”.

 

Apsveicam skolotāju Ingrīdu Brizgu un Cēsu 2. pamatskolas skolēnus un skolotājus!

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Izglītības nodaļas metodiķe

Biruta DambīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv