Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.februāris  


Skolēnu deju kolektīva „Randiņš” panākumi jaunrades deju konkursā

Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs 5. februārī VEF Kultūras pilī organizēja jaunrades deju konkursu "Mēs un deja". Konkursā piedalījās 16 deju kolektīvi ar 25 deju grupām, pieteiktas un izdejotas tika 35 jaunas dejas.

Uz konkursu devās arī Cēsu Kultūras centra skolēnu deju kolektīva „Randiņš” dejotāji ar vadītājas Sandras Jonaites dejām – „Ar vilciņu Rīgā braucu” un „Kalabadi(i) galdiņam” .

Deja „Ar vilciņu Rīgā braucu” (3. – 4. klašu grupā) ieguva 2. vietu, savukārt „Kalabadi(i) galdiņam” jaukto klašu grupā ieguva godpilno 3. vietu.

Jaunrades deju konkursi "Mēs un deja" regulāri notiek kopš 2001. gada, un katru gadu „Randiņš” ieguvis atzinību vai novērtējumu. Sandras Jonaites jaunrades deju bagāžā ir ap 50 horeogrāfijām. Dejas „Ak, tu ,žē”, „Saules meitas”, „Madaliņa”, „Pērkoņdancis”, „Galops” u.c. ieguvušas ne tikai dejotāju, bet arī skatītāju simpātijas.

„Gadā man top vidēji 4 jaunas horeogrāfijas, tomēr ne visas var rādīt Latvijas mēroga konkursā, deju izvērtēšana ir grūts lēmums, jo katrā dejā ir ielikts kaut kas vienreizējs un savdabīgs,” par gatavošanos konkursam pārdomās dalās kolektīva „Randiņš” vadītāja Sandra Jonaite.

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv