Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.februāris  


Jau otro gadu Cēsīs piedāvā e-apmācības kursus gidiem

Lai uzlabotu apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu pils kompleksu, pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” (VVTC) otro gadu pēc kārtas aicina pieteikties gidu kursiem e-vidē.

 

Sākot ar šo gadu, ekskursijas Cēsu pils kompleksā var vadīt tikai tie tūrisma gidi, kuri apmeklējuši e-apmācības kursus un ieguvuši ekskursiju vadītāja apliecību. Tāpēc uz kursiem aicinām profesionālos gidus, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma firmām un vada ekskursijas Cēsīs, kā arī citus interesentus, kuri labprāt papildinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi un vadītu ekskursijas Cēsu pils kompleksā.

 

E-apmācības kurss balstās uz individuālu darbu ar katru dalībnieku, izmantojot e-pasta komunikāciju. Kursi ilgs līdz maijam, un kopumā dalībniekiem elektroniski tiks nosūtīti materiālu apkopojumi par 10 tēmām, t.sk. Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsturi un pils arheoloģisko izpēti, Brīvības cīņām un Latvijas karoga vēsturi. Par katru tēmu tiks veikts zināšanu pārbaudes tests, un kursu noslēgumā katram dalībniekam būs rakstiski jāizstrādā ekskursijas stāstījums par Cēsu pils kompleksu. Pēc veiksmīgas kursu nosacījumu izpildes, uz trim gadiem tiks piešķirta apliecība „Ekskursiju vadītājs Cēsu pils kompleksā”.

 

2008.gada pavasarī VVTC rīkoja pirmos e-gidu kursus, kuru noslēgumā 47 Latvijas tūrisma gidi saņēma apliecību, kas dod viņiem tiesības nākamos trīs gadus vadīt ekskursijas Cēsu pils kompleksā. Viņu vidū ir profesionālie tūrisma gidi no Cēsīm un Cēsu rajona, Rīgas, Jūrmalas, Dobeles un Bauskas, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma operatoriem, kā, piemēram, „Latvia Tours”, „Via Hansa Tours”, „Impro ceļojumi” vai „Baltic Travel Group”.

 

Pieteikties kursiem var līdz 2009.gada 20.februārim pa e-pastu ieva.kalnina@cesis.lv, norādot informāciju par tūrisma aģentūras nosaukumu (ja tāda ir), vārdu, uzvārdu un e-pastu. Maksa par e-apmācībām ir 30 Ls no personas.

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv