Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.februāris  


Cēsu pašvaldības notikumu kalendārs 9.-14.februāris

9.februāris, pirmdiena

 

 • Senioru deju kolektīvs „Dzirnas” Meteņdienu pavadīs Drabešu sākumskolā kopā sadejojot ar bērnu deju kolektīvu „Pipariņš”.

 

 

10.februāris, otrdiena

 

 • Attīstības komisijas sēde plkst.10.00

 • Administratīvo aktu apstrīdēšanas komisijas sēde plkst.16.00

 • Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra darbinieki dodas uz Rīgu, lai tiktos ar Ģimeņu psiholoģiskā atbalsta centra LĪNA psihologiem un iepazītu viņu pieredzi atbalsta grupu organizēšanā dažāda vecuma bērnu vecākiem, kā arī attīstošo nodarbību veidošanā mazuļiem. Līdzīgas aktivitātes tiek piedāvātas arī Cēsīs mazuļiem līdz 1 gada vecumam un viņu vecākiem.

 

11.februāris, trešdiena

 • Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” 90.gadu dzimšanas dienā sveic Fēliksu Cepurīti. Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas dome apstiprinājusi saistošos noteikumus, kas paredz cēsnieku sveikšanu īpaši lielās jubilejās, dāvājot svētku kliņģeri un ziedus.

 • Tehniskā nodrošinājuma komisijas sēde plkst.13.00

 

 

12.februāris, ceturtdiena

 • Domes sēde plkst.14.00. Sēdē deputāti lems par 2009.gada budžeta apstiprināšanu, par situāciju kino muzikālajā centrā „Vidzemnieks”, jauniešu dome stāstīs par paveikto u.c. aktuāliem jautājumiem.

 • Cēsu 2.pamatskolā - Paraolimpiskā sporta diena. Plkst.10.00-14.00 sadarbībā ar Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJSIF) norisināsies paraolimpiskā diena. Cēsu 2.pamatskolas skolēni un skolotāji ielūdz ikvienu būt kopā ar paraolimpiskās sporta dienas dalībniekiem šajā dienā. Pasākuma programmā paredzētas gan tikšanās un iepazīšanās. Diena sākies ar kopēju tikšanos Sporta zālē, kam sekos īsa informācija par paraolimpisko kustību,video, grupu izveidošana un norādes par aktivitāšu vietām. Pasākumā rīkos praktiskās nodarbības ratiņbasketbolā, sēdvolejbolā, golbolā, rolbolā un boccio. Vēl pasākumā paredzēta arī Diskusiju nodarbība - tikšanās ar Paraolimpisko spēļu sportistiem, vizuālo darbu izstrāde par Paralimpikas tēmu un audzēkņu darbu prezentācija.

 • plkst.18.00 Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas Klaviernodaļas audzēkņu koncerts Cēsu Izstāžu namā. Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas Klaviernodaļas audzēkņi izpildīs Ferenza Lista skaņdarbus

 

 

13.februāris, piektdiena

 

 • Tūrisma padomes sēde plkst.8.30

 • Būvvaldes sēde plkst. 13.00

 • Plkst.14.00 Cēsu pilsētas domes nozaru speciālisti viesosies Cēsu rajona Vaives pagasta padomē, lai pārrunātu jaunizveidojamā Cēsu novada esošo situāciju abās pašvaldībās dažādās nozarēs.

 • Plkst.18.30 Cēsu Kultūras centrā Santas Zapackas un Harija Ozola 5 gadu jubilejas koncerts.Harijs Ozols un Santa Zapacka kopīgi iedziedājuši jau trīs albumus – „Pasaules vējos”, „Aiz vārdiem” un „No vienas puses pie otras”. Jubilejas koncertprogramma veidota ieskatoties padarītajā, kā arī sniedzot klausītāju vērtējumam pavisam jaunas dziesmas. Koncertā skanēs arī Harija Ozola dziesmas no jaunākā albuma „No vienas puses pie otras”. Biļešu cenas: Ls 3,- 4,- (biļešu iepriekšpārdošana Cēsu Kultūras centra kasē no 3. februāra)

 

 

 

14.februāris, sestdiena

 

 • Cēsu Kultūras centra deju kolektīvi „Saulgrieži” un „Dzirnas” piedalīsies senioru sadancošanās svētkos Limbažos.

 • No plkst.9.00 līdz plkst.15.00 Amatnieku un lauksaimnieku izstrādājumu tirdziņš Rožu laukumā. Cēsīs, Rožu laukumā uz tirgošanos sabrauks Latvijas zemnieki un amatnieki, lai pircējiem piedāvātu dažādus izstrādājumus. Būs gan uz kļavas lapām cepta maizīte, gan dažāda veidā pagatavota gaļa, zivis, dažādi sieri, medus u.c. Kā arī plašs amatnieku izstrādājumu piedāvājums. Tirgus sieva stāstīs jautrus stāstus, savukārt interesentiem būs iespēja pavizināties ar lamām un baudīt citas aktivitātes.

 • Valentīndienas pārsteigumu BALLE Kultūras centrā plkst.21.00. Mīlestības dienā,14. februārī, kad gaisā virmo mīlestība un romantika, Cēsu Kultūras centrs ielūdz uz balli, spēlēs cēsniekiem pazīstams muzikāls pāris dzīvē un uz skatuves - Ina un Ivo Aizgaļi. Ballē – „īpašais piedāvājums”, iespēja fotografēties mīlestības krēslā, Amora pasts, balva romantiskākajam pārim un plašs deju mūzikas repertuārs dažādiem vecumiem un gaumē u.c.

 

 

 

Dažāda informācija

 

·       Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļa informē, ka uz 2009./2010.mācību gada 1.klasi līdz 5.februārim Cēsu pamatskolās pieteikti jau 113 skolēni: Cēsu 1.pamatskolā 13, Cēsu 2.pamatskolā 37, Cēsu pilsētas pamatskolā 26, Cēsu Pastariņa pamatskolā 37. Cēsnieki savas atvases mācībām pirmajā klasē var pieteikt līdz 2009.gada 1.septembrim

 

 • Jau otro gadu Cēsīs piedāvā e-apmācības kursus gidiem. Lai uzlabotu apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu pils kompleksu, pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” (VVTC) otro gadu pēc kārtas aicina pieteikties gidu kursiem e-vidē.

 

 

Notikumi Fonoklubā: 

 

 • 13.02.plkst.22.00 Jauno grupu konkurss

Pirmais jauno grupu konkurss, kas būs regulārs ikmēneša pasākums. Grupas cīnīsies par iespēju tikt spēlēt uz lielās skatuves Fonofest V, kas notiks jūlija mēneša sākumā. Ieeja: Ls 1, -

 

 • 14.02.plkst.22.00 Valentīndienas party. Ieeja bez maksas.

 

 

 

Sporta aktivitātes:

 • 13.02. plkst.19.30-21.30 LBL, Cēsis – Saldus, Cēsu sporta namā Piebalgas ielā 18

 • 14.02. plkst.11.30-15.00 SJBL basketbols zēni 1.div. Cēsu PSS-Jēkabpils, Kandava, Pūces 2a

 • 14.02. plkst.13.00-15.00 LČ florbolā 2.līga SK Cēsis – Rubene 2, Cēsu sporta namā Piebalgas ielā 18

 • 14.02. plkst.18.00-21.00 LČ florbolā vīriešiem CelTik/Lekrings – Kurši, Cēsu sporta namā Piebalgas ielā 18

 • 14.02. plkst.16.00-18.00 Schenker Līga Volejbolā Cēsu Alus – Aeroc (Igaunija), Gaujas 45

 • 15.02. plkst. 16.00-18.00 Schenker Līga Volejbolā Cēsu Alus – Parnu, Cēsu sporta namā Piebalgas ielā 18

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

T.64121677

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv