Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 9.februāris  


16. februārī pulksten 17.00 tikšanās ar novadnieku rakstnieku Jāni Arvīdu Plaudi

Tikšanās ar novadnieku rakstnieku Jāni Arvīdu Plaudi     

16. februārī pulksten 17.00 Cēsu Centrālās bibliotēkas Baltajā zālē aicinām uz interesantu sarunu ar rakstnieku, kurš raksta par Latvijas dabas un vēstures pieminekļiem, dziedniekiem un ekstrasensiem, tautas medicīnu, civilizācijas vēsturi, grafoloģiju (rokrakstu pētniecību) un daudzām citām pārdabiskām un mīklainām lietām.

Ieeja bez maksas.

 


Jānis Arvīds Plaudis
dzimis 1942. gada 3. augustā Dzērbenes pagasta „Jaunveperos” skolotāju ģimenē. J.A. Plaudis beidzis Universitātes Vēstures un filoloģijas fakultātes Latviešu valodas un literatūras nodaļu. Strādājis par bērnu bibliotēkas vadītāju, korektoru, laborantu. Viņa darba vietas ir bijušas arī Ceļojumu un ekskursiju birojā, Rīgas Pionieru pilī, laikrakstu „Elpa”, „Jaunā Balss”, „Nacionālā Neatkarība” redakcijās. Regulāri publicējies kopš 1960.g., viņa pirmās grāmatas bija dzejoļu krājumi. . J.A. Plaudis sastāda ceļvežus, raksta par Latvijas dabas un vēstures pieminekļiem, dziedniekiem un ekstrasensiem, tautas medicīnu, civilizācijas vēsturi, grafoloģiju (rokrakstu pētniecību) un daudzām citām pārdabiskām un mīklainām lietām. Pavisam izdotas vairāk kā 30 grāmatas, jaunākās „Veselības zālītes, „Latvijas zemes dziedinošais spēks”, „Kā dziedināt sevi : joga veselībai un dzīvespriekam”, „Nogrimusī Eiropa”, „Zilākalna Marta”, „Slepeno organizāciju vēsture”, „Slavenību rokraksti” u.c.

 

Informāciju apkopoja –

Gunta Romanovska,

Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece

( 64122879, 64123644 (arī fakss), mob. 29289216

e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv