Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 9.februāris  


„ Mazā, sirmā kumeliņā...”

„ Mazā, sirmā kumeliņā...”

Ar šīm Aspazijas dzejoļa rindām  Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādes 2.grupas bērniem iesākās vecvecāku pasākums, kas bija pulcējis vecmāmiņas un vectētiņus, krustmātes, tantes un vecākus uz kopīgu vakarēšanu.

Ne iepriekšējo nedēļu bargais sals, ne vēlā vakara stunda un dažiem – tālais ceļš nenobiedēja, jo ikviens no klātesošajiem bija laimīgs par iespēju pabūt kopā ar savām „ saulītēm, pelītēm, zaķīšiem, pipariņiem...”

Audzinātājas kopā ar bērniem bija sagatavojušas daudz jauku pārsteigumu. Teātri spēlēja ne tikai bērni, bet arī vecvecāki, kuri iejutās „ Trīs sivēntiņu” lomās. Bērni ar sajūsmu vēroja vecmāmiņu atraktīvo priekšnesumu. Ciemiņi kopā ar bērniem gāja rotaļās, dziedāja šūpuļdziesmas.

Aizraujoša izvērtās pasaku viktorīna, kur vecvecāki kopā ar bērniem varēja atsvaidzināt un parādīt savas zināšanas, atminot zināmas un ne tik zināmas pasakas.

Pasākuma noslēgumā bērni bija sarūpējuši sirsnīgas un paliekošas dāvaniņas – pašgatavotus rāmīšus ar saviem foto attēliem. Samīļojot  mazbērnus, visi vienojās kopīgā šūpuļdziesmā.

Pasākuma laikā valdīja sirsnīga, atraisīta gaisotne, nobira pa kādai prieka asarai un patiess lepnums par mazbērnu jauko uzstāšanos.

Atkalredzēšanās prieks, iespēja satikties vairākām paaudzēm no tuvām un tālām vietām, bija patiess un neviltots, vakarēšana varēja turpināties katras ģimenes lokā.

Sirsnīgi pateicamies vecākiem par sagatavotajām maskām, bērniem par ieguldīto darbu un ilgo gatavošanos, iestādes administrācijai par atbalstu pasākuma īstenošanā, muzikālajai audzinātājai par radošu līdzdalību.

Vislielākais paldies vecvecākiem par atsaucību un vēlmi visiem pabūt kopā.

 Cēsu pilsētas 3.PII 2.grupas audzinātājas

Olita Āre, Sarmīte GaiķeAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv