Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 9.marts  


Jaunas iespējas darba devējiem un jauniešiem Cēsīs - „Karjeras diena”

 

Cēsu pilsētas domes Nodarbinātības stratēģijas izstrādes darba grupa ir aktualizējusi jautājumu par darba devēju un studējošo jauniešu sadarbības veicināšanu, tādēļ vienojoties ar izstādes „Cēsu uzņēmējs 2006” organizatoriem, interesentiem šogad tiks organizēta Karjeras diena.

 „Jau šobrīd, strādājot ar uzņēmējiem, vairākkārtīgi pašvaldībā ir saņemta informācija par kvalificēta darbaspēka trūkumu, par problēmām, kas saistītas ar tā aizplūšanu uz ārzemēm, piesaistīšanu un noturēšanu”, informēja Cēsu domes pārstāve Ieva Malceniece, „tāpēc izstādes laikā notiks Karjeras diena, kurā jauniešiem – pēdējo klašu skolēniem un augstskolu beidzējiem būs tikšanās ar uzņēmējiem, kuriem ir interese piesaistīt kvalificētu un jaunu darbaspēku un speciālistus”.

Karjeras dienas ievaddaļā NVA Cēsu filiāles pārstāvis informēs par pasākumu “Mērķgrupu bezdarbnieku subsidētā nodarbinātība” (jauniešiem, kuriem darba pieredze apgūtajā profesijā ir mazāka par gadu). Savukārt, otrā daļa tiks organizēta diskusiju veidā starp darba devējiem, jauniešiem un Cēsu pilsētas domi, par tādiem jautājumiem kā jauniešu pozitīvā pieredze strādājot Cēsīs, problēmām, kas kavē pēc studijām atgriezties Cēsīs un iespējām, ko darba devējs var piedāvāt jauniešiem Cēsīs. 

Karjeras diena notiks 2006.gada 29.aprīlī Cēsu pilsētas domē. Karjeras dienas organizēšana tiks veikta no Nacionālās programmas projekta Nr.VPD1/ESF/NVA/04/NP/3.1.4/0001/0003 “Latvijas pašvaldību nu Latvijas Pašvaldību savienības kapacitātes stiprināšana” demonstrācijas projekta „Cēsu pilsētas nodarbinātības stratēģija” līdzekļiem. Karjeras diena tiek organizēta sadarbojoties Cēsu pilsētas domei ar Cēsu rajona padomi.

Tuvāka informācija par Karjeras dienu pieejama, sazinoties ar Cēsu pilsētas domes speciālistiem Ditu Trapencieri (dita.trapenciere@dome.cesis.lv), tel.Nr.4124702; Ievu Malcenieci (ieva.malceniece@dome.cesis.lv) tel.Nr.4121677 un Laini Zālīti (laine.zalite@dome.cesis.lv) tel.Nr.4127743.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv