Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 9.marts  


„Cēsu uzņēmējs 2006” – izstāde ar starptautisku skanējumu

Cēsis                                                                                                     2006.gada 9.martā

 

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

„Cēsu uzņēmējs 2006” – izstāde ar starptautisku skanējumu

 

Tiekoties kārtējā darba grupas sanāksmē izstādes „Cēsu uzņēmējs 2006” organizatori saņēmusi apstiprinājumu par ārvalstu dalībnieku  no Dānijas, Zviedrijas un Norvēģijas piedalīšanos.

 

Pēc organizatoru rīcībā esošās informācijas pasākums iegūs arī starptautisku skanējumu, jo izstādei pieteikušās trīs skandināvu pašvaldības – Frederiksberga (Dānija), Esterjetlande (Zviedrija) un Ostfolda (Norvēģija). „Šīs trīs pašvaldības ir sadraudzības partneri Cēsu rajona padomei un viņu dalība izstādē jau ir tradicionāla”, teica Rita Merca, izstādes „Cēsu uzņēmējs” organizatore un rajona padomes pārstāve, „gandarī, ka mūsu ārvalstu sadraudzības pilsētas mūsu izstādi pagodina jau vairākus gadus. Būtiski un izstādes apmeklētājiem interesanti ir skatīt katras no tām parādīto kopējo un atšķirīgo kā savstarpēji, tā kontekstā ar Latviju. Vieni demonstrē uzņēmējdarbības virzienu, citi sadarbību ar jauniešiem, trešie sadarbību ar sabiedrību”, papildināja R. Merca.

 

Izstāde Cēsu uzņēmējs būs interesanta visiem, kā izstādes apmeklētājiem tā arī tās dalībniekiem. Pie tradicionālajām izstādes izpausmēm,  šogad tiks piedāvāta Karjeras diena. „Jau šobrīd, strādājot ar uzņēmējiem, vairākkārtīgi pašvaldībā ir saņemta informācija par kvalificēta darbaspēka trūkumu, par problēmām, kas saistītas ar tā aizplūšanu uz ārzemēm, piesaistīšanu un noturēšanu”, informēja Cēsu domes pārstāve Ieva Malceniece, „tāpēc izstādes laikā notiks Karjeras diena, kurā jauniešiem – pēdējo klašu skolēniem un augstskolu beidzējiem būs tikšanās ar uzņēmējiem, kuriem ir interese piesaistīt kvalificētu un jaunu darbaspēku”. Šobrīd Karjeras dienas dalībai ir pieteikušies apmēram desmit uzņēmēji, kuriem ir interese gūt zinošu un profesionālu darbaspēku. Karjeras dienai atsaukušies ir arī skolēni, kuri labprāt vēlētos savu turpmāko dzīvi saistīt ar dzimto pilsētu. Karjeras dienas organizēšana tiek veikta no Nacionālās programmas projekta Nr.VPD1/ESF/NVA/04/NP/3.1.4/0001/0003 “Latvijas pašvaldību nu Latvijas Pašvaldību savienības kapacitātes stiprināšana” demonstrācijas projekta „Cēsu pilsētas nodarbinātības stratēģija” līdzekļiem.

 

Šobrīd savu dalību izstādē pieteikuši 51 dalībnieks. Pēc iepriekšējo gadu pieredzes iespēja sevi parādīt un apskatīt citus ir apmēram 100 dalībniekiem.

 

Kā iepriekš ziņots izstāde „Cēsu uzņēmējs 2006” šogad notiek zem Cēsu astoņsimtgades zīmes. 28. un 29.aprīlī, Cēsu autotransporta apvienības (CATA) kultūras nama telpās. Izstādi organizē: Cēsu rajona padome, Cēsu pilsētas dome, CATA un Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Cēsu nodaļa.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv