Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.marts  


LDDK diskusija par sociālā dialoga pilnveidošanas iespējām Cēsīs


 

Piektdien, 12.martā Cēsīs, Biznesa inkubatora „Magnus” telpās, Pļavas ielā 5, plkst. 15:15 Latvijas Darba devēju konfederācija (turpmāk - LDDK) rīko diskusiju par sociālā dialoga (turpmāk - SD) nozīmi pašvaldības attīstībā. Diskusijā aicināti piedalīties pārstāvji no LDDK un Cēsu domes un citu tuvāko pašvaldību pārstāvji, uzņēmēji,  kā arī citi nozares eksperti.

 

Diskusija notiek LDDK Biznesa resursu centra piedāvātās mācību programmas „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība” ietvaros. Apmācību un diskusijas mērķis ir veicināt reģionālā sociālā dialoga attīstību un paaugstināt sociālo partneru līdzdalības iespējas rīcībpolitikas izstrādē un īstenošanā, kā arī veidot vienotu izpratni par sociālā dialoga un efektīvas cilvēkresursu vadības noteicošajiem kritērijiem un vērtībām. Diskusijas laikā apkopotie ierosinājumi tiks izmantoti turpmāko sadarbības projektu īstenošanā.

 

Diskusiju vadīs Anita Kehre – Lektore ar ilggadēju pieredzi komunikācijas, tieslietu un administratīvās vadības jomā. Studējusi žurnālistiku, attīstības komunikāciju un tiesību zinātni Latvijā, ASV un Zviedrijā. Bijusi ES Phare projekta „Sociālo partneru un sabiedrības informēšanas kampaņa” vadītāja, strādājusi Latvijas Republikas Augstākajā tiesā par Administrācijas vadītāju, šobrīd vada Tiesiskā nodrošinājuma, personāla un informācijas nodaļu Rīgas domes Satiksmes departamentā. Vairāku mācību grāmatu un pētniecisku grāmatu autore.

 

Par dalību diskusijā lūdzam informēt Zani Bundiķi, e-pasts: zane@comperio.lv, tālrunis: 26569525.

 

Šis pasākums tiek rīkots Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” ietvaros un paredzēts darba devējiem un darba devēju organizāciju pārstāvjiem visā Latvijā. Mācību programmas ir izstrādātas balstoties uz Starptautiskās Darba organizācijas metodoloģijām un Latvijas ekspertu praksi. Rīgā apmācību programmas guva necerēti lielu atsaucību un interesi no Rīgas un Rīgas rajona uzņēmēju un pašvaldību puses, kā rezultātā uzņēmumi, organizācijas un pašvaldības sāk pieteikties jau uz rudenī Rīgā plānotajām atkārtotajām apmācībām.

 

Cēsu darba devējiem un to organizācijām vēl ir iespēja pieteikties uz divām apmācību programmām, kas notiks Cēsīs „Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības (PPP) veicināšana” (Programma izstrādāta un tiks īstenota sadarbojoties ar zvērinātu advokātu biroju „BDO Zelmenis & Liberte) un „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība”. Arī šo programmu ietvaros Cēsīs tiks organizētas atvērta tipa diskusijas.

 

Plašāka informācija par apmācību programmām un norises datumiem: http://www.comperio.lv/?id=346 un http://www.lddk.lv/index.php?c=265

 

Informācijai:

Apmācības notiek Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” (id.Nr. 1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/002/02) ietvaros. Apmācības nodrošina SIA „Comperio”.

2010.gada pavasara sezonā apmācības notiek Rīgā, Cēsīs un Liepājā. Rudens sezonā apmācības notiks arī Rēzeknē, Jēkabpilī un atkārtoti Rīgā. Šīs apmācības dažādās Latvijas pilsētās turpināsies līdz 2014.gada beigām.

Precīza informācija par apmācību norises datumiem un vietām regulāri tiks atjaunota un būs pieejama LDDK mājas lapā http://www.lddk.lv/index.php?c=265 un mājas lapā http://www.comperio.lv/?id=346

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Misāne, SIA „Comperio”, apmācību koordinatore

Tālr.: 29115356, gunta@comperio.lv, www.comperio.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv