Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 9.marts  


19.martā skolotāju kora „Beverīna” 45 gadu jubilejas koncerts

„..izdziedi visu kas bijis un kas vēl būs...” ar gaišu moto un nākotnes cerībām, bijušie un esošie jauktā kora „Beverīna” dalībnieki aicina uz 45 gadu jubilejas koncertu 19.martā plkst.17:00 Cēsu internātpamatskolā -rehabilitācijas centrā (Meža skolā).

 

Koncertā koris sevi parādīs visdažādākajās izpausmēs - izpildot gan kora koncertmeistara Viļņa Daņiļēviča komponētās dziesmas, gan "The Beatles" un E.L.Vēbera skaņdarbus, izskanēs arī mūsdienu autoru darbi un, protams, "Beverīnai" piestāvošo klasiku - "Beverīnas dziedonis".

 

Kā atzīst paši dziedātāji, koris ir kā viena ģimene, kur tu esi ar un starp savējiem. Ir izveidojušās kopējās tradīcijas - Ziemassvētku vakara koncerti Ārīšu baznīcā, līgošana Trikātā - iespējamā Beverīnas pilskalna atrašanās vietā, arī visu diriģenta Ērika Deruma vadīto koru kopkoncerti.

 
Koris sākotnēji tika dibināts kā skolotāju koris (1966.gadā) un aizsāka skolotāju koru kustību visā Latvijā. Joprojām kolektīvs veiksmīgi piedalās koru konkursos un organizē koncertdarbību, labprāt pieņem piedāvājumus uzstāties un iesaistīties radošos projektos. Kori vadījuši tādi diriģenti kā I.Kokars, J.Kokars, S.Kļava un M.Klišāns. Pašlaik iesāktās tradīcijas turpina kora diriģents Ēriks Derums.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

 sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr. 64127636; 28342115

e – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv