Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 9.aprīlis  


Bērnu grāmatu svētki Cēsīs

2008.gada 16. aprīlī plkst. 13.00 Cēsu Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa Cēsu kultūras centrā organizē ceturtos Bērnu grāmatu svētkus.

Svētki tiek organizēti katru gadu, sagaidot bibliotēku nedēļu. Šogad tie būs veltīti bērnu jaunākajai oriģinālliteratūrai un latviešu dzejnieces Ineses Zanderes daiļradei.

Tas būs fantāzijas karnevāls, kurā piedalīsies gan pati dzejniece, gan Valmieras teātra aktieri ar fragmentiem no dzejas izrādes „Ineses tantes mīklainie panti”. Gaidāmi arī dažādi pārsteigumi.

Pasākums notiks ar VKKF , Cēsu rajona padomes un Cēsu pilsētas domes finansiālo atbalstu un ir adresēts Cēsu rajona skolēniem – aktīvākajiem Bērnu žūrijas dalībniekiem no 1.-9. klasei, pedagogiem, kā arī skolu un pagastu bibliotekāriem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Majore

CCB direktora vietniece darbā ar bērniem

tel.: 64122605; 29335459

e-pasts: inemaj@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv