Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.aprīlis  


15.aprīlī Cēsīs nodarbība par vienaudžu izglītību

Vienaudžu izglītība – piedzīvo un saproti, kas tas ir.

 

Šī gada 15. aprīlī visos Latvijas reģionos notiks atklātās vienaudžu izglītības nodarbības. Tajās visi interesenti varēs redzēt, ko nozīmē tas, ka jaunieši apmāca citus jauniešus par šajā vecumā aktuālām tēmām (attiecībām, lēmumu pieņemšanu un veselību) jauniešiem saprotamā un pieņemamā veidā. Šī ir unikāla iespēja piedalīties nodarbībā, kura parasti pieaugušajiem ir liegta.

Nodarbības vadīs koalīcijas "Cita skola" organizāciju brīvprātīgie jaunieši. Koalīcijas organizācijām ir vienota vienaudžu izglītības apmācības programma, novērtēšanas sistēma un sertifikācija. Tātad šie jaunieši ir speciāli sagatavoti.

Cēsīs nodarbība notiks Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra telpās – Rīgas ielā 23, 2. stāvā, plkst. 16:00. Pēc nodarbības būs iespēja parunāties gan ar nodarbības dalībniekiem, gan vadītājiem un citiem vienaudžu izglītotājiem.


Biedrība ,,Papardes zieds” jauniešiem piedāvā ne tikai kļūt par vienaudžu izglītotājiem, bet arī paplašināt savu redzesloku un papildināt savas prasmes piedaloties citās aktivitātēs – publiskos pasākumos, semināros, konkursos, starptautiskās nometnēs utml. Tieši šobrīd ir noslēdzies viens no izsludinātajiem konkursiem jauniešiem „Pasaule ap mani”, kurā jaunieši veidoja viesību un galda spēles. Pēc nodarbības apbalvosim uzvarētājus un vakara turpinājumā izmēģināsim spēles un turpināsim diskusijas.

 

Papildu informācija:

http://www.papardeszieds.lv/public/index.php?lang=lv&menu=19_8_59&details=show&did=46

  • Par nodarbībām citos Latvijas reģionos

http://www.papardeszieds.lv/public/index.php?lang=lv&menu=2_2_1&details=show&did=177

 

Ja Jums ir kādi jautājumi, droši zvaniet vai rakstiet:

Dace Zaldāte

Biedrības “Papardes zieds” Sabiedrisko attiecību speciāliste

tālrunis: 29207373, e-pasts: dace@papardeszieds.lv

 

Šogad biedrība „Papardes zieds” svin 15. dzimšanas dienu. Jau kopš pašiem pirmsākumiem galvenā organizācijas mērķauditorija ir bijuši jaunieši. 2008. gadā biedrības „Papardes zieds” brīvprātīgie ir novadījuši 109 vienaudžu veselības veicināšanas nodarbības, kurās piedalījušies 1799 jaunieši. Nodarbībās jaunieši saņēma informāciju par to kā rūpēties par savu veselību, pieņemt atbildīgus lēmumus un kur meklēt palīdzību nepieciešamības gadījumā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv