Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 9.maijs  


Noslēgušies pirmie gidu kursi e-vidē Cēsu pils kompleksā

Piektdien, 9.maijā plkst.13.00 Cēsu Pils dārzā, Eiropas dienas ietvaros 47 Latvijas tūrisma gidi saņems sertifikātu „Ekskursiju vadītājs Cēsu pils kompleksā”.

 

Gidu kursos e-vidē piedalījās profesionālie tūrisma gidi no Cēsīm un Cēsu rajona, Rīgas, Jūrmalas, Dobeles un Bauskas, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma operatoriem, kā, piemēram, „Latvia Tours”, „Via Hansa Tours”, „Impro ceļojumi” vai „Baltic Travel Group”. Kursu beidzēju vidū ir dažādu valodu zinātāji, un tāpēc kvalitatīvus stāstījums par Cēsīm un Cēsu pils kompleksu varēs klausīties ne vien latviešu, krievu, angļu un vācu mēlē, bet arī franču, zviedru un norvēģu valodā.

 

Kopā ar sertifikātu kursu dalībnieki saņems arī Ekskursiju vadītāja apliecību. Abi dokumenti būs derīgi trīs gadus – līdz 2011.gada aprīlim.

 

VVTC šogad pirmo reizi organizēja gidu kursus e-vidē ar mērķi uzlabot apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu pils kompleksu. Trīs mēnešus ilgā pilotprojekta ietvaros kursu dalībnieki aplūkoja 10 tēmas, tai skaitā, par Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsturi un pils arheoloģisko izpēti, Brīvības cīņām un Latvijas karoga vēsturi. Kursu noslēgumā dalībnieki sagatavoja ekskursijas stāstījumu par Cēsu pils kompleksu.

 

Arī turpmāk reizi gadā VVTC aicinās jebkuru interesentu piedalīties gidu kursos e-vidē un, sākot ar 2009.gadu, Cēsu pils kompleksā ekskursijas varēs vadīt tikai tie gidi, kuriem būs šāds VVTC izsniegts sertifikāts. 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Sala

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.sala@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv