Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 9.maijs  


Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas aktualitātes


 

             Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs informē, ka sakarā ar ielu remontu šajā nedēļā būs apgrūtināta satiksme Jāņa Poruka ielā un Gaujas ielā. J. Poruka ielā satiksme slēgta netiks, taču drīz uztādīs jaunas ceļazīmes, kas ierobežos  braukšanas ātrumu līdz 20km/h. Kā skaidro I. Mercs ātruma ierobežojums nepieciešams drošības apsvērumu dēļ un putekļu mazināšanai. Arī policijas pārstāvji šo ceļa posmi sola uzraudzīt pastiprināti.

            Pēc pavasara tīrīšanas darbiem dažviet Cēsīs vēl palikušas savākto lapu kaudzes, kā arī citi organiskie atkritumi no privātām teritorijām. Šos atkritumus pašvaldība neizvedīs. Lūgums iedzīvotājiem pērnās lapas un citus organiskos atkritumus  nogādāt komposta vietā Austrumu ielā 5.

            No 23. maija Cēsu novadā būs 60 jaunas  simts latu stipendiātu  darba vietas. Uz tām var pieteikties Cēsu novada iedzīvotāji, kuri ir bez darba, taču bezdarbnieku pabalstu vairs nesaņem.

Maija parka un Rožu laukuma strūklakas jau darbojas, taču Līvu laukuma strūklaka tiks salabota un atsāks darboties pēc pilsētas svētkiem.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību praktikants

Kristaps VolkovickisAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv