Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.jūnijs  


Cēsnieki pārstāv Latviju kamermūzikas festivālā Polijā

Septiņi Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņi un divi pedagogi, atsaucoties uz Konstancin-Jeziorna (Polija) pilsētas ielūgumu, no 11. līdz 14.jūnijam piedalīsies 2.Jauniešu kamermūzikas festivālā.

 

Festivālā, kurā piedalīsies jaunieši no 12 valstīm, cēsnieki uzstāsies gan kā stīgu kamerorķestris „Camerada di Cesis”, gan kā vokāli instrumentālais ansamblis „Zane un draugi”. Tāpat kā visi festivāla dalībnieki, Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi ir sagatavojuši trīs skaņdarbus, kas jāatskaņo ne ilgāk kā 12 minūtēs.

 

Festivāla četru dienu programma paredz gan atsevišķu grupu un kolektīvu uzstāšanos, gan kopēju visa festivāla dalībnieku galā koncertu.

 

Jau ziņots, ka šī gada februārī Cēsīs viesojās Polijas pilsētas Konstancin – Jeziorna pilsētas delegācija, kas apmeklēja Cēsu izglītības, kultūras un tūrisma iestādes. Vizītes noslēgumā abu pilsētu mēri parakstīja nodomu protokolu par sadarbību izglītības, sporta un kultūras jomās.

 

Kopš protokola parakstīšanas, Konstancin – Jeziorna pilsētas mākslinieki vairākkārtēji ir rosinājuši abu pilsētu mākslinieku kopēju plenēru rīkošanu gan Cēsīs, gan Polijā. Šī gada maijā Konstancin – Jerizornu apmeklēja Cēsu tēlnieks Matiass Jansons un uzsāka sarunas šīs pilsētas māksliniekiem par iespējamo sadarbību.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv