Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.jūnijs  


Nobalso, lai bērniem Cēsu klīnikā nebūtu garlaicīgi!

Lūdzu, lūdzu, ziedo 1 minūti sava laika un nobalso abās adresēs par to, lai Cēsu klīnikā bērniem sestdienās būtu ko darīt!

 

http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?selectedTab=7&project=28

http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/radosas-darbnicas.html

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes brīvprātīgie katru sestdienu projekta ietvaros ziedo savu laiku, idejas un pavada laiku ar Cēsu klīnikas Bērnu nodaļas pacientiem, zīmējot, līmējot, krāsojot, spēlējoties, veidojot un vēl dažādi radoši darbojoties. Padarīsim bērniem klīnikā pavadīto laiku interesantāku, patīkamāku un jautrāku!

Brīvdienās klīnikas pedagogs nestrādā, un rotaļu istaba ir ciet - mazajiem pacientiem ir garlaicīgi, un laiks paiet ļoti lēnu, taču visiem kopā darbojoties ir jautri, laiks paiet nemanot, un bērni ne tiki uzzina, kas ir Sarkanais Krusts un iegūst jaunas prasmes, bet arī savā starpā sadraudzējas.

Līdz šim brīvprātīgie jaunieši klīnikā izmantoja materiālus, kas palikuši no citiem pasākumiem, kā arī nesa dažādas lietas no mājām, taču, lai bērniem būtu daudz interesantāk un viņi varētu apgūt jaunas prasmes, ir nepieciešams iegādāties visdažādākos materiālus (krāsainos papīrus, krāsas, pērlītes utt.).

Slimnīcas gaiteņos ir ļoti sens noformējums, bet projekta laikā kopā ar bērniem un jauniešiem tiks izveidoti jauni rotājumi, lai apkārtējā vide radītu patīkamas emocijas. Mazie mākslinieki varēs darbiņus ņemt arī uz mājām.

Projekts ir plānots vismaz uz gadu un, ja pietiks resursu, tad vēl ilgāk. Tuvojoties svētkiem, piemēram, Ziemassvētkiem, tiks rīkoti nelieli pasākumi ar aktivitātēm, lai mazie pacienti neskumtu, bet pasmaidītu.

 

Nobalso, lai mums pietiktu materiālu ar ko darboties!

 

Būsim ļoti pateicīgi, ja padosi šo ziņu arī tālāk!

 

P.S.

Sirsnīgs paldies, tiem ,kas nobalsoja iepriekš par nometni trūcīgajiem bērniem! Viss notiek! Pateicoties TEV nometne būs! :))

 

Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komitejas jaunieš

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv