Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.jūnijs  


Cēsīs viešņas no Vācijas gūst pieredzi

 

Kopš otrdienas, 8.jūnija Cēsu novadā pieredzes apmaiņas vizītē viesojas izglītības darbinieces no Cēsu sadraudzības pilsētas Ahimas (Vācija).

 

Ahimas bērnudārza vadītāja Gudruna Šutte un pirmsskolas izglītības padomniece Ulrike Burdorfa piecu dienu laikā iepazīsies ar pirmsskolas izglītības sistēmu un darba organizāciju Cēsu novadā, piedalīsies Ahimas-Cēsu sadraudzības biedrības līdzfinansētā specializētā mikroautobusa svinīgajā sagaidīšanā un iepazīs Līgo svētku tradīcijas.

 

Pirmajā vizītes dienā viešņas apmeklēja radošās nodarbības Cēsu bērnu un jauniešu interešu centrā, un izteica sajūsmu par centra pasniedzēju profesionalitāti un nodarbību daudzveidību.

 

Vizītes turpinājumā Ahimas kolēģes apmeklēs Cēsu piekto, ceturto, specializēto un Līvu pamatskolas bērnudārzus, kur sekos līdzi nodarbībām un gūs pieredzi no Cēsu kolēģēm.

Ceturtdien, 10.jūnijā Gudruna Šutte un Ilrike Burdorfa viesosies Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, kur piedalīsies svinīgajā specializētā mikroautobusa sagaidīšanā. Vairār par pasākumu šeit.

Sestdien viešņas no Ahimas apmeklēs Rīgu un Priekuļu novada Veselavā apgūs līgošanas tradīcijas.

 

Cēsu sadraudzība ar Vācijas pilsētu Ahimu turpinās kopš 1992.gada. Šo gadu laikā sadarbība risinājusies kultūras, izglītības un sporta jomās, veikti vairāki projekti arī sociālajā jomā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677; 26469249

Ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv