Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.jūnijs  


Cēsu novadā vasaras praksi veic 48 jaunieši

 

 

No 7.jūnija 48 Cēsu novada skolēni piedalās Cēsu novada pašvaldības organizētajā vasaras prakses projektā.

 

Skolēni strādā Cēsu dzīvokļu pārvaldē  SIA „CDzP”, pašvaldības aģentūrā „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un individuālajā uzņēmumā „Dārzs”, kur veic pilsētas labiekārtošanas un citus darbus.

Praksei vasarā bija pieteikušies vairāk kā 250 skolēni, bet pašvaldība var nodrošināt darbu tikai 48 jauniešiem. Praksei varēja pieteikties skolēni no 13 līdz 18 gadiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Cēsu novada teritorijā. Prakses vietas tika piešķirtas rindas kārtībā pēc pieteikšanās laika.

 

Skolēnu vasaras prakses nolūks ir organizēt skolēnu darbu Cēsu novadā no 1.jūnija līdz 25.augustam, dodot iespēju skolēniem praktiski sagatavoties konkurētspējai darba tirgū, radot iespēju apgūt nepieciešamās pamatprasmes un iemaņas. Skolēnu vasaras prakses uzdevumi ir sniegt skolēniem izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, darba saturu, pienākumiem, perspektīvu, kā arī profesionāļu uzraudzībā iespēju gūt pirmo praktisko pieredzi un lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku. 

 

Prakses organizators ir Cēsu novada pašvaldība, kura ir noslēgusi vienošanos ar juridiskām vai fiziskām personām par konkrētu zināšanu, prasmju apguves organizēšanu skolēniem vasaras prakses laikā atbilstoši Latvijas Republikas spēkā esošiem normatīviem aktiem.

 

Vasaras prakses noteikumi, kas apstiprināti Cēsu novada domē, nosaka, ka skolēni vasaras praksē varēs pavadīt ne vairāk kā četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā, un ne vairāk kā divas nedēļas vasaras laikā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677; 26469249

Ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv