Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.jūnijs  


Jau septīto gadu Cēsīs notiks starptautiskā kaķu izstāde

Š.g. 12. un 13.jūnijā Kaķu mīļotāju klubs „Selēna” jau septīto gadu Cēsīs rīko ikgadējo starptautisko kaķu izstādi. Katrā izstādes dienā būs apskatāmi vairāk nekā 300 šķirnes kaķu.

 

Izstādē būs apskatāmi kaķi no Baltijas valstīm, Skandināvijas, Vācijas, Polijas, Krievijas un Ukrainas. Izstādes laikā kaķus vērtēs starptautiskie FIFe tiesneši no Nīderlandes, Francijas, Austrijas, Dānijas un Zviedrijas. Kaķi tiks vērtēti pēc to atbilstības katras šķirnes striktiem standartiem. Izstādes noslēgumā tiks noteikts izstādes labākais kaķis, kurš iegūs titulu „Best of Best” („Labākais no labākajiem”).

 

„Šajā izstādē tiks pārstāvētas vairāk nekā trīsdesmit dažādas kaķu šķirnes. Skatītājiem būs iespēja apskatīt tādu retu šķirņu pārstāvjus kā Manksus, Ēģiptes Mau, Donas sfinksus, Ragdollus, Bali un Kartēzijas kaķus. Protams, būs arī apmeklētājiem pazīstamākie Persijas kaķi, Britu īsspalvainie, Burmas, Siāmas un Norvēģijas meža kaķi,” informē kluba „Selēna” valdes priekšsēdētāja Vineta Svikša.

 

Izstāde notiks 12. un 13.jūnijā Sporta kompleksā Piebalgas ielā 18, Cēsīs no plkst.10.00 līdz 16.00. Biļešu cena pieaugušajiem 2,00 Ls, skolēniem un pensionāriem 1,00 Ls, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

 

Kaķu mīļotāju klubs „Selēna” ir Kaķu mīļotāju klubu asociācijas "CFCA" biedrs, kas pārstāv Latviju starptautiskā kaķu mīļotāju federācijā FIFe (Federation International Feline). FIFe ir senākā starptautiskā organizācija, kas tika dibināta 1949.gadā Francijā. FIFe mērķis ir apvienot klubus un klubu asociācijas, kas rūpējas par dažādas izcelsmes un šķirņu kaķiem un to labturību. Šo organizāciju pārstāv 41 valsts pārstāvji.

 

 

Plašāka informācija:

Vineta Svikša

Kaķu mīļotāju kluba „Selēna” valdes priekšsēdētāja

Tālrunis: +371 29123163

E-pasts: selena@cfca.lv

Mājas lapa: http://www.cfca.lv/selena

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv