Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.jūlijs  


Ievēlēti Cēsu novada domes pastāvīgo komiteju priekšsēdētāji

 

Šodien Cēsu novada domes pastāvīgo komiteju pirmajās sēdēs tika ievēlēti četru pastāvīgo komiteju priekšsēdētāji.

 

Par Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāju deputāti apstiprināja Guntu Bērziņu (TP), par Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāju – Jāni Rozenbergu (TP), par Sociālo lietu komitejas priekšsēdētāju – Voldemāru Vaivodu (TP), par Finanšu komitejas priekšsēdētāju iecēla Gintu Šķenderu (TP).

 

Atbilstoši Republikas pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes vēlēšanu likumam, dome sastāv no 15 deputātiem. Saskaņā ar Cēsu novada pašvaldības nolikumu, lai nodrošinātu savu darbību un izstrādātu Domes lēmumprojektus, Dome no pašvaldības deputātiem ievēl Finanšu komiteju astoņu deputātu sastāvā, t.sk., visu domes pastāvīgo komiteju priekšsēdētāji; Tautsaimniecības komiteju  septiņu  deputātu sastāvā; Sociālo lietu komiteju septiņu deputātu sastāvā; Izglītības, kultūras  un sporta komiteju  septiņu deputātu sastāvā.

 

Cēsu novada domes ārkārtas sēdē 1.jūlijā deputāti lēma par atlīdzības apstiprināšanu Cēsu novada domes deputātiem, par pamatu ņemot domes priekšsēdētāja noteikto atlīdzības stundas likmi. Tādejādi pastāvīgo komiteju priekšsēdētājiem (izņemot Finanšu komitejas) tika noteikts atalgojums par darba stundu komitejās un domes sēdēs, piemērojot koeficientu 1 no Cēsu novada domes priekšsēdētājam noteiktās atlīdzības stundas likmes, kas ir 8,31 latu pirms nodokļu nomaksas. Pērējiem deputātiem tika piemērots koeficients 0,9 no domes priekšsēdētājam noteiktās atlīdzības stundas likmes, kas ir 7,48 latu pirms nodokļu nomaksas.

 

Domes deputāti apstiprināja arī domes priekšsēdētāja atalgojumu Ls 1400 mēnesī un priekšsēdētāja vietnieka un pašvaldības izpilddirektora atalgojumu Ls 1260 apmērā, kas ir par 12,5% zemāks nekā 2008. un 2009.gadā. Ņemot vērā, ka pašvaldības darbinieku atalgojums tiek noteikts, par pamatu ņemot izpilddirektora atalgojumu, arī Cēsu novada pašvaldības darbiniekiem atalgojums tika samazināts par 12,5%. Tā kā šogad Cēsu pašvaldības darbinieku atalgojuma fonds jau bija samazināts par 27%, salīdzinājumā ar 2008.gadu tas tagad kopā ir par 39,5% mazāks.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv