Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.jūlijs  


31.jūlijā Cēsu pilsētas svētki PIKNIKS PILSĒTĀ - SVĒTKI AR GARŠU!

 

31.jūlijā Cēsīs visas dienas garumā notiks pilsētas svētki „Pikniks pilsētā – svētki ar garšu”.

 

Šogad Cēsu pilsētas svētki norisināsies 31.jūlijā piedāvājot svētku piknika grozu ar tradicionāliem un arī neparastākiem pasākumiem dažādām garšu gaumēm.

 

Cēsu vecpilsētas mazajās ieliņās 20. – 30. gadu elpu uzburs Retromance. RETROmance- absolūti šarmants retro auto un kultūras festivāls,  20.gs. 20.,30.-to gadu stilā ar ekskluzīvu antīko automobiļu piedalīšanos un aizraujošu kultūras programmu. Lirisks lidojums laikā maršrutā – Sigulda – Limbaži – Cēsis. „Cēsu Brodvejā” skanēs čarlstons, lambetvoks, baudāmi dažādi skaistuma saloni, galda spēles, teatralizēts uzvedums, vakarā – antīko automobiļu parāde.

 

Svētkos savu dalību pieteikusi grupa „Pulsa efekts”, kas ar projektu „Ritma oāze” organizēs radošās darbnīcas, radot iespēju interesentiem izgatavot pašiem savus mūzikas instrumentus un finālā izveidot savdabīgu muzikālu perkusiju. Nopietnākas mūzikas žanra cienītājiem paredzēts koncerts „Nemirstīgais Bahs” Cēsu Sv. Jāņa baznīcā.

 

Annels Atrakciju Parks kopā ar cēsniekiem svinēs gan Cēsu pilsētas svētkus, gan savu 15 gadu jubileju - ar karuseļiem, piepūšamajām atrakcijām un cita veida izklaidēm. Svētku dienā būs diskotēka līdz rīta gaismai, savukārt 1.augustā paredzēta īpaša Annels ģimenes diena, kurā viesosies leļļu teātris, būs radošās darbnīcas un sportiskas aktivitātes ģimenēm. Gleznainajā Maija parkā radošās nodarbes,koncerti bērniem un īpašs piknika piedāvājums no ekoloģiskiem un tīriem produktiem.

 

Aktīvākajiem būs iespēja sekot līdzi basketbolu turnīriem sporta zonā, iemācīties tradicionālos danču soļus kopā ar folkloras kopu „Ore” vai Cēsu Pils dārzā izbaudīt senatnīgas nodarbes viduslaiku stilā.

 

Mākslas gardēži varēs piknika grozā atrast četras jaunas izstādes. Cēsu Izstāžu namā būs aplūkojama Anitras un Ginta Bērziņu kopizstāde „S.O.S” un Ievas Sāras Breikšas izstāde „Dejas uz audekla”. Savukārt Izstāžu zāle „Vecpilsēta” aicinās uz tautas tērpu izstādi . Cēsu Vēstures un mākslas muzejā būs Matiasa Jansona tēlniecības darbi „ 2. līmenis”. Vecajā stacijas noliktavā gleznotāja Andra Eglīša lielformāta glezna „Mākonis un bedre” un tēlniecisks veidojums (koks) „Luxury replica” („... un augstākās priedes pēc lauzuma...”), kā arī skatāma videoprojekcija „Andris Eglītis glezno” un režisora Daiņa Kļavas filma „Dubļi”, kino un mūzika dzīvā sasaistē.

 

Galvenais piknika grozs ar muzikālo kokteili un omulīgām kafejnīcām atradīsies Vienības laukumā, kur uz galvenās skatuves darbosies Misters Pikniks - Elmārs Tannis. Pēc svētku pasākumiem vakarā nakts kokteilis kopā ar „Mirage Jazz Orchestra” (Laimis Rācenājs, Andris Daņiļenko). Savukārt tieši pusnaktī būs ritma un mūzikas performance „Fire spirti”.

 

Neiztrūkstoši svētkus kuplinās amatnieku tirdziņi un Cēsu Kultūras centra radošo kolektīvu priekšnesumi.

 

No 24.jūlija līdz 15.augustam Cēsīs norisinās Mākslas festivāls „Cēsis 2010”. 31.jūlijā, viesi un cēsnieki aicināti apmeklēt vizuālās mākslas izstādi „Take Care” vecajā Alus brūzī; izstādi/modes instalācijas TRANS-IN-FORM Cēsu Pils klētī, bet vakarā Cēsu Pils parkā skanēs Galā koncerts, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris Raimonds Pauls un pasaules mūzikli.

 

Cēsu pilsētas svētkus organizē Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

 

Pasākumu atbalsta: Atbalsta: Cēsu novada pašvaldība; Cesis24.lv; laikraksts „Druva; A/S „Cēsu Alus”.

 

Plašāku informāciju par svētkiem, svētku programmu skatīt ŠEIT
 
Informācija par satiksmes ierobežojumiem svētku laikā ŠEIT
Pilsētas karti ar satiksmes ierobežojumiem un autostāvvietām skatīt ŠEIT

 

Informācija interesentiem un dalībniekiem:
Pieteikšanās ielu basketbola turnīram 
   www.ielubasketbols.lv

Cēsu pilsētas atklātais turnīrs šahā. (Vieta: Baznīcas laukuma skvērs. Lietus gadījumā Rīgas Pedagoģijas un Izglītības Vadības augstskolā ( Lielā Katrīnas iela 2);Laiks: Sacensības notiks 2010.gada 31.jūlijā plkst.10.00;Reģistrācija: Dalībnieku  reģistrācija  no plkst.9.30;Dalībnieki: Sacensībās piedalās dalībnieki ar ne zemāku  kā 2.sporta klasi., nolikumu skatīt šeit)
 


Tirgotājiem (amatniekiem, ēdinātājiem u.c.) lūgums pieteikties pa tel. 26885200 (Agate) vai tel. 29765100 (Dzintars) vai e pasts agatek@tvnet.lv 


Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64121815

Mob. tālr. 29293195

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv