Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.jūlijs  


Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja nodrošinās radošas nodarbības Cēsu klīnikas Bērnu nodaļas pacientiem

 

Labiedarbi.lv 2.projektu konkursā, kas norisinājās no šī gada 1.jūnija līdz 30.jūnijam, otrreiz piedalījās un finansējumu ieguva Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja (LSKC) ar projektu „Radošās darbnīcas”, kura mērķis ir radošu nodarbību nodrošināšana Cēsu klīnikas Bērnu nodaļas pacientiem.

 

Projekts „Radošās darbnīcas” to 15 projektu konkurencē, kuri izturēja Labiedarbi.lv konkursa atlasi un tika uz otro kārtu – publisku balsojumu, ierindojās septītajā vietā ar 1333 balsu lielu sabiedrības atbalstu. Iegūtais 340 latu finansējums palīdzēs mazajiem pacientiem īsināt slimnīcā pavadāmo laiku, radoši darbojoties un spēlējoties kopā ar LSKC jauniešiem, dienās, kad klīnikas pedagogs nestrādā un rotaļu istaba ir ciet.

“Līdz šim brīvprātīgie jaunieši klīnikā izmantoja materiālus, kas palikuši no citiem pasākumiem, kā arī nesa dažādas lietas no mājām, taču, lai bērniem būtu daudz interesantāk un viņi varētu apgūt jaunas prasmes, ir nepieciešams iegādāties visdažādākos materiālus (līmes, krāsainos papīrus, krāsas, pērlītes u.c.). Slimnīcas gaiteņos ir ļoti sens noformējums, bet projekta laikā kopā ar bērniem un jauniešiem tiks izveidoti jauni rotājumi, lai apkārtējā vide radītu patīkamas emocijas. Mazie mākslinieki varēs darbiņus ņemt arī uz mājām,” rakstīts LSKC iesniegtajā projekta pieteikumā.

 

Sīkāka informācija par projektu „Radošās darbnīcas”: www.labiedarbi.lv/lv/rezultati/radosas-darbnicas.html

 

No šī gada 10.maija līdz 31.maijam norisinājās Labiedarbi.lv 1.projektu konkurss, kurā Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja ar projektu „Tava vasaras pasaka” ieguva 1 vietu, saņemot 600 latu lielu finansējumu. „Tava vasaras pasaka” ir 6 dienu vasaras diennakts nometne bērniem no sociālā riska ģimenēm, kas ilgs no šī gada 19.jūlija līdz 24. jūlijam, un tajā piedalīsies 30 bērni vecumā no 9 līdz 11 gadiem.

Par Labiedarbi.lv

Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Labiedarbi.lv ir interaktīvs ikmēneša projektu konkurss, kurā var piedalīties vai līdzdarboties ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Viens projektu pieteikums var pretendēt uz līdz pat 2000 Ls lielu finansiālu atbalstu. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs no 5000 līdz 6500 Ls un vairāk, ko veido SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī. Sīkāka informācija par Labiedarbi.lv projektu konkursa norises kārtību www.labiedarbi.lv/lv/konkursa-nolikums/.

 

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

 

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

 

vai

 

Līga Skromane

Labiedarbi.lv projekta vadītāja

Tālrunis: 66051666

E-pasts: liga.skromane@labiedarbi.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv