Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.jūlijs  


Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs Fonofestā popularizēs veselīgu dzīvesveidu

Fonofest 2010 un veselīgs dzīves veids

 

Jau otro gadu pēc kārtas Fonofest piedalīsies Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs. Iepriekšējais gads pierādīja, ka atrodot pareizo formu, arī šī var būt piemērota vieta, lai izglītotu jauniešus par veselīgu dzīves veidu un liktu aizdomāties par attiecību jautājumiem.

 

Mūzikas festivāli, kuri ir populāri jauniešu vidū, daudziem asociējas kā ar labu mūziku, tā arī ar neveselīgu pārtiku, alkoholu un agresiju. Lai festivāla dalībnieki varētu gan labi pavadīt laiku, gan uzzināt ko jaunu šogad piedāvāsim:

  • būt ne tikai klausītājiem, bet arī dziedāt pašiem,
  • iemainīt cigaretes pret burkāniem,
  • pastāstīt savu stāstu par attiecībām, veselīgu dzīves veidu un izlasīt citu piedzīvojumus,
  • kā arī piedalīties vairākos konkursos.

 

Aktivitātes veidotas projektu „Veselība, tiesības un izvēle ikvienam” un „Cita skola. Vienaudžu izglītotāju un informatīvo resursu attīstība seksuālās un reproduktīvās veselības un tiesību veicināšanai” ietvaros. Papildu informācija par projektiem www.papardeszieds.lv  

 

Aicinām  žurnālistus uz sarunu, kuras laikā  pastāstīsim vairāk par plānotajām aktivitātēm un to, kā mūsuprāt var uzlabot Cēsu jauniešu veselību un veicināt veselīgu dzīves veidu pasākuma laikā 9. un 10 jūlijā, kā arī rīt gatavojoties pasākumam Cēsu bērnu un jauniešu centra telpās – Rrīgas ielā 23., 2 stāvā.

 

Ja Jums ir kādi jautājumi, droši zvaniet vai rakstiet:

Mārīte Mežale

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra jauniešu konsultante

tālrunis: 26156288, e-pasts: mezalemarite@gmail.com

 

 

 

Fona informācija:

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs izveidots 2007. gadā ar LR Bērnu un ģimenes lietu ministrijas, Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona padomes atbalstu. Centrs organizē dažādas apmācības, grupu un individuālos darbus ar jauniešiem, pedagogiem un citiem izglītības darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem, lai sekmētu jauniešu izglītošanu, attīstību un veselīga dzīvesveida izvēli. Centra darbības mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un rūpēties, lai katrs jaunietis pats kļūtu savas veselības sargs, kā arī lai vecāki mīlētu, izprastu un rūpētos par savu bērnu.

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv