Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 9.jūlijs  


Ziņas no Cēsu novada pašvaldības policijas

Šajā rubrikā publicējam Cēsu novada Pašvaldības policijas informāciju par sabiedriskās kārtības pārkāpumiem.

 

2.jūlijs.  Rīta pusē iedzīvotāja no Lenču ielas ziņoja, ka mājas pagalmā jaunieši lieto alkoholu. Pēc policistu mutiska aizrādījuma jaunieši saprata, ka lietot alkoholu nav labi un devās ravēt  mazdārziņus.

  Vakarpusē videonovērošanas dežurants pamanīja, ka stacijā uz soliņa iesnaudies viens no pašvaldības policijas pastāvīgajiem klientiem. Izbraukušie kārtības sargi viņam pieklājīgi paskaidroja, ka stacijas soliņš nav tā labākā vieta gulēšanai var gan radikulītu pieķert, gan tikt pie administratīvo pārkāpumu protokola. Klients apsolīja mudīgi pazust.

  Ap pusnakti policijas darbiniekiem nācās klusināt kādu ģimenes konfliktu. Tēvs ar dēlu nevarēja sadalīt mantu.

3.jūlijs. Pēcpusdienā pašvaldības policijas darbinieki operatīvi izbrauca uz Pilsonības un migrācijas pārvaldes Cēsu nodaļu, kur  nobildēties un jaunu pasi pasūtīt bija iegriezusies kāda meklēšanā izsludināta persona. Persona aizturēta un nodota Valsts policijas kolēģiem.

  Iepriekšējā dienā uz stacijas soliņa iemigušais klients šoreiz bija izvēlējies soliņu pie „ Vidzemnieka”. Taču sajutis videonovērošanas kameras pētošo skatienu, sakoncentrēja spēkus, piecēlās un devās meklēt piemērotāku guļvietu.

  Vakarpusē izsaukums uz Loka ielu, kur bija pakritusi kāda sieviete. Viņa varonīgi centās novietot ķermeni vertikāli, taču gravitācija aizvien lika cieši turēties pie  zemes. Kārtības sargi nogādāja gravitācijas gūstekni mājās.

 Pēc brīža pašvaldības policisti iesaistījās kāda vīrieša meklēšanā, kurš bija aizmucis no slimnīcas uzņemšanas nodaļas, nozogot tur telefonu. Bēgli aizturēja valsts policijas darbinieki.

4.jūlijs. Ap pusdienas laiku videonovērošanas dežurants pamanīja, ka Rožu laukumā, viens no pašvaldības policijas pastāvīgajiem klientiem, uzmācās kafejnīcas apmeklētājiem. Vīrs neizskatījās kā no glancēta žurnāla vāka nokāpis un, viņu apņemošais savdabīgais aromātiskais kokteilis spētu izraisīt kuņģa spazmas pat nesatricināmajam Robertam De Niro. Tas  nekādi neveicināja kafejnīcas apmeklētāju ēstgribu un klients tika operatīvi izolēts no ēdošās sabiedrības.

  Pēc pusnakts, kāds cits pastāvīgais klients savai guļvietai bija izvēlējies Dzintaru un Valmiera ielu krustojumu. Pamodināts, mājup devās saviem spēkiem.

5.jūlijs. Ģimenes konflikts. Bijusī sieva greizsirdīga uz bijušo vīru, jo pie viņa atnākusi jaunāka dāma. Kārtības sargi mierināja strīdniekus, iesakot bijušajai sievai samierināties.

  Pēcpusdienā bija jāfiksē nepatīkams fakts – Lauciņu kapos izgāzti papīri un plastmasas trauki.

6.jūlijs. Dažiem pilsoņiem, kuri šajā karstajā un sutīgajā dienā bija nolēmuši pievērsties alkohola lietošanai uzturā, šis ekstrēmai pārbaudījums beidzās ar pilnīgu sajēgas un rīcības spējas zudumu. Četri ekstrēmisti ar ātrās palīdzības auto tika nogādāti slimnīcā, vienu kārtības sargi nogādāja mājās.

7.jūlijs. Pēcpusdienā bija jāpalīdz ātrās palīdzības mediķu brigādei savākt un nogādāt slimnīcā kādu pārlieku sareibušu un pilnīgi nekontrolējamu jaunieti.

   Vakarpusē kāda Saules ielas rajona nama iedzīvotāji sūdzējās par troksni kaimiņos, izklausoties pēc pamatīga kautiņa. Policisti noskaidroja, ka nebija ne kautiņš, ne strīds. Vienkārši kaimiņu puisis par godu Latvijas trešajai Olimpiādei sparīgi izpildīja vingrinājumu - pumpēšanās guļus.

  Rīta pusē ap četriem videonovērošanas dežurants pamanīja kādu jaunieti, kas plēsa puķes no ziedu piramīdām Vienības laukumā.  Puisis izrādījās no Drabešu pagasta. Pēc kārtības sargu veiktām audzinošām pārrunām, viņš apsolījās turpmāk būt saudzīgs gan pret floru, gan faunu un devās uz Bulduriem, lai izmācītos par dārznieku.

8.jūlijs. Svētdienas rīts pašvaldības policijas darbiniekiem sākās ar skaļa ģimenes konflikta izšķiršanu un strīdnieku nomierināšanu. Pēcpusdienā bija piekauts un aplaupīts ( atņemts tīkliņš ar pārtiku un telefons) kāds vīrs. Lieta nodota izmeklēšanai valsts policijas darbiniekiem.

 

Pašvaldības policijas informāciju apkopoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv