Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 9.jūlijs  


14.jūlijā Cēsīs Rožu laukumā muzicēs Tartu un Cēsu pūtēju orķestri

Pasaules labākā mūzika – iemīļotas populārās melodijas priecēs klausītājus Cēsu un Tartu pūtēju orķestru koncertos sestdien, 14.jūlijā Rožu laukumā Cēsīs.

12:00 Pūtēju orķestra „Cēsis” un Tartu Tammes ģimnāzijas absolventu orķestra individuālās muzikālās programmas.

19:00 Kopkoncerts „Wenden-Dorpat Orchestra". Diriģents Andris Riekstiņš.

Pūtēju orķestris „Cēsis” savu darbību atjaunojis 2010.gadā. Orķestris ir kuplinājis svētkus Cēsīs, Raunā un citur Latvijā, ar labiem rezultātiem piedalījies „Open Baltic” konkursā. Kopīga muzicēšana ar Tartu Tammes ģimnāzijas absolventu pūtēju orķestri ir aizsākums starptautiskai sadarbībai un sniedz jaunu pieredzi un iedvesmu orķestra mūziķiem, veidojot jaunu spēcīgu muzikālo apvienību Vidzemē.

Koncertu organizē Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs un biedrība „Kultūra aTver” ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas atbalstu projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" ietvaros.

Projekta mērķis ir palielināt dažādu jomu mākslinieku nozīmi un lomu vietējo sabiedrību attīstībā, iesaistot māksliniekus radošo risinājumu veidošanā sabiedrības sociālām, vides un kultūras problēmām, kā arī veidot ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp māksliniekiem Cēsīs un Tartu.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare

Projekta vadītāja

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Tel.64127755, 27878275

Ilona.Asare@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv