Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 14.jūlijs   Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 9.augusts  


Cēsīs pabeigta Lattelecom optiskā tīkla izbūve

Latvijas vadošais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Lattelecom, kas februārī sekmīgi uzsāka optiskā tīkla izbūvi Cēsīs, šobrīd ir paveicis jau četras piektdaļas plānoto darbu, nodrošinot optiskā interneta pieejamību jau vairāk nekā 2800 dzīvokļos.

 

Patlaban Lattelecom optiskais internets Cēsīs ir pieejams Akmens, Caunas, Emīla Dārziņa, Leona Paegles, Saules, Valmieras, Vāveres, Viestura, Zirņu ielās, kā arī citur visā pilsētā. Pabeidzot modernās optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi, Lattelecom optiskais internets būs pieejams 74 mājām, sasniedzot vairāk nekā 3300 dzīvokļu.

 

 „Paplašinot optiskā interneta pieejamību Cēsīs, Lattelecom rada ērtāku un mūsdienīgāku vidi, kurā dzīvot un strādāt mūsu klientiem. Ceram, ka pusgada laikā veiktās investīcijas veicinās arī cēsinieku darba produktivitāti un uzlabos dzīves kvalitāti. Nav noslēpums, ka viena no reģiona konkurētspējas atslēgām ir modernu informācijas tehnoloģiju pieejamība un kvalitāte. Klientu pieprasījums ir apliecinājums tam, ka ātra un kvalitatīva datu apmaiņa ir kļuvusi par ikdienas nepieciešamību,” saka Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders skaidro: „Lattelecom optiskā interneta izbūve Cēsīs ir mūsu novadam nozīmīgs projekts. Stabila novada pašvaldības prioritāte ir izglītība un šajā mācību gadā arī augstāko izglītību dienas grupās jaunieši varēs apgūt Cēsīs, Rīgas Tehniskās universitātes mācību centrā. Izglītība šodien grūti iedomājama bez pieejama un kvalitatīva interneta pakalpojuma. Pateicoties Lattelecom īstenotajam projektam, Cēsīs tas ir nodrošināts.”

Patlaban Lattelecom optiskais internets ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s jau ir pieejams vairāk nekā 370 000 mājsaimniecību visā Latvijā. Pilnvērtīgu optiskā interneta pieslēgumu nodrošina unikāls pieslēgums katram lietotājam, ko lieto vienīgi attiecīgais klients.

 

Papildus informācija:

 

Līga Bite,

Lattelecom Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja

T. +371 6705 5740, Mob.t. +371 2910 9944

e-pasts: liga.bite@lattelecom.lv

www.lattelecom.lv,  www.piesledzieslatvija.lv

Katrīna Lulle,

Lattelecom sabiedrisko attiecību konsultante

 

T. +371 67201460, Mob.t. +371 26609619

e-pasts: katrina.lulle@ka.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv