Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 9.augusts  


Seko līdzi Cēsu jauniešu gaitām Gruzijā

Jauniešu apmaiņas projekts „Welcome to Friendship”, kuru realizē Cēsu jaunieši sadarbībā ar Cēsu Pieaugušo izglītības centru un Cēsu novada pašvaldību ar Programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu, ir sācies!

 

11 Cēsu jaunieši jau šo svētdien, 12. augustā, dosies uz Gruziju, Rustavi pilsētu, lai tiktos ar 12 gruzīnu jauniešiem. Kopīgi tiks realizētas dažādas aktivitātes, piemēram, tiks diskutēts par jauniešu aktivitāti Latvijā un Gruzijā, notiks pieredzes apmaiņa saistībā ar jauniešu pasākumiem, to organizēšanu. Tāpat tiks realizēta „Jauniešu diena” Gruzijas bērniem un jauniešiem, kā arī jaunieši kopīgi centīsies atrast veidu un metodes, kā motivētu citus jauniešus būt aktīviem un iesaistīties, veicināt pašiniciatīvu.

 

Jauniešu aktivitātēm, pasākumiem un projekta norisei ir iespējams sekot līdzi jebkuram interesentam, apmeklējot projekta blogu: www.welcometofriendship.wordpress.com vai twitter.com @WTF_project, kur katras dienas noslēgumā tiks publicēti interesanti video un foto.

 

Cēsu novada Jauniešu dome aicina arī citus jauniešus būt aktīviem, drosmīgiem un realizēt savas idejas!

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētāja

Terēze Elpere,

Tereze.elpere@gmail.com

+371 29252126Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv