Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 9.augusts  


Cēsu jauniete pārstāvēs Latviju ES jaunatnes konferencē Kiprā

Jauniešu forumā Rīgā 6. un 7. augustā „Vienoti jaunieši Latvijas attīstībai”, kas tika organizēts, lai diskutētu par pilsoniskas sabiedrības jautājumiem, piedalījās arī 5 Cēsu novada Jauniešu domes pārstāvji. Par foruma pamatu tika ņemtas Strukturētā dialoga reģionālajās diskusijās atklātās problēmas un izstrādātās rekomendācijas. Rekomendācijas tika papildinātas un attīstītas, lai tās sagatavotu iesniegšanai Eiropas Savienības jaunatnes konferencei Kiprā, kā vienotu Latvijas jauniešu viedokli.

 

Diskusiju un projektu ''Strukturētā dialoga īstenošana Eiropas Savienības Dānijas un Kipras prezidentūras laikā'' organizē Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Latvijas Studentu apvienību, Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru un Izglītības un zinātnes ministriju. Strukturētā dialoga mērķis ir izstrādāt rekomendācijas par jauniešu pilsonisko līdzdalību un etnisko iekļaušanu, diskrimināciju un pilsonisko izglītību kā formālajā tā neformālajā izglītībā.

 

„Manuprāt, mazākumtautību integrācija sabiedrībā ir ļoti svarīga ne tikai Eiropai kopumā, bet arī tieši Latvijai. Lai arī Cēsīs šo problēmu tik ļoti neizjūtam, tomēr citos reģionos tas ir ļoti sāpīgs jautājums. Izmantojot lomu spēli, bija iespējams paskatīties uz to visu no malas, kas radīja jaunas idejas problēmu risināšanai. Iespējams, ka tieši tās tiks ņemtas vērā, lai risinātu integrācijas jautājumus visā Eiropā. Tomēr svarīgākais ir tas, ka „integrācija”, tas ir process no abām pusēm. Aicinu to atcerēties visiem latviešiem!”

 

Viena no trim pārstāvjiem Kiprā, kas Eiropu iepazīstinās ar Latvijas rekomendācijām, būs cēsniece, Jauniešu domes priekšsēdētāja, Terēze Elpere.   

 

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada Jauniešu domes pārstāvis,

Emīls Lukjanskis

emilsluk@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv