Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 9.oktobris  


Grantu konkurss privātajā biznesā strādājošajiem praksei Ziemeļvalsts uzņēmumos!

Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā aicina mazo un vidējo uzņēmumu darbiniekus un vadītājus piedalīties konkursā apmaksātai praksei / pieredzes apmaiņas braucieniem uz Ziemeļvalstu uzņēmumiem ar jaunu pieteikšanās termiņu – 1.novembris!

 

Šo iespēju Ziemeļu Ministru padomes grantu programmas „NordProLink” (Nordic Professional Links) ietvaros var izmantot diezgan plašs interesentu loks – ikviens, kurš strādā mazā vai vidējā ( līdz 250 darbiniekiem ) uzņēmumā, kuram ir interese papildināt savas profesionālās zināšanas, nodibināt jaunus vai paplašināt jau esošos biznesa kontaktus ar privātiem maziem vai vidējiem uzņēmumiem Ziemeļvalstīs.

 

„NordProLink” programma apstiprinātajiem kandidātiem apmaksā uzturēšanās un ceļa izdevumus, kā arī veselības apdrošināšanu un vīzas kārtošanas izmaksas, ja tādas rodas.

 

Lai pieteiktos stipendijai, kandidātiem ir jābūt strādājošiem privātā mazā vai vidējā uzņēmumā vecumā no 20 gadiem ar vismaz viena gada darba pieredzi, ir jābūt darba devēja atbalstam kandidāta dalībai programmā, nodibinātiem kontaktiem ar uzņemošo uzņēmumu Ziemeļvalstīs, kā arī labām angļu vai attiecīgās Ziemeļvalsts valodas zināšanām.

 

Tā kā „NordProLink” paredzēts biznesa cilvēkiem , tad kandidātiem ir jābūt pietiekami uzņēmīgiem, lai paši atrastu sev prakses vietu. Programma piedāvā finansējumu, bet ne kontaktus Ziemeļvalstīs.

 

„NordProLink” programma Latvijā darbojas jau kopš 2003. gada, un līdz šim praksē vai pieredzes apmaiņas braucienā uz Ziemeļvalstīm ir devušies 123 privātajā sektorā strādājošie.

 „NordProLink” var piedalīties jebkuras nozares pārstāvji un nekādas prioritāras jomas netiek izvirzītas. Savukārt zem jēdziena „Ziemeļvalstis” slēpjas ne tikai Skandināvija, bet kopumā piecas valstis – Dānija, Norvēģija, Somija, Zviedrija, Islande un trīs autonomie apgabali – Grenlande ( Dānija), Fēru salas ( Dānija), Olandes salas ( Somija), un praksē interesenti aicināti pieteikties uz privātiem uzņēmumiem jebkurā no šīm teritorijām.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – š.g. 1.novembris.        

Sīkāka informācija http://www.norden.lv/Norden_LV/NordProLink.htm. Jautājumu gadījumā varat rakstīt uz info@norden.lv vai pa telefonu 7820051

 

 

Jolanta Vaido-Zālīte

Ārējo sakaru koordinatore

Cēsu pilsētas dome

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tel: 4121677; 6577474

e-pasts: jolanta.vaido@dome.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv