Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 9.oktobris  


Pirmās Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra aktivitātes

Nu jau vairāk kā mēnesī Cēsīs aktīvi darbojas Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs, kas bērnu un jauniešu vidū guvis lielu uzticību un atsaucību.

 

Kā informē centra direktore Diāna Briede, septembrī centrā notikušas jau 29 nodarbības. Pusaudži un jaunieši aizrautīgi darbojušies nodarbībās  ,,Saskarsme" un ,,Pubertāte", ,,Atkarības", savukārt pirmsskolas un sākumskolas bērni apguvuši tēmu ,,Kas ir manā vēderā?" par gremošanas traktu un veselīgu uzturu.

 

Pirmajā centra darbības mēneši jauniešiem jau sniegtas 19 individuālās psihologa konsultācijas – gan pilsētas, gan visa rajona skolēniem, kā arī novadīti 5 iepazīšanās semināri pedagogiem. Pašlaik tiek organizēta grupa Vienaudžu izglītotājiem. Pirmā nodarbība tiek plānota 24. oktobrī plkst. 10.10 CBJIVC telpās Rīgas ielā 23. Aicināti darboties griboši 6.-12. klašu audzēkņi, kuriem ir vēlme apgūt kaut ko jaunu un par to pastāstīt arī citiem. 


Paralēli nodarbībām, centra darbinieki apmeklē arī tālākizglītības kursus un septembra sākumā piedalījās konferencē Polijā, kur stāstīja par centra darbības iecerēm. 


Oktobrī mēnesī ir uzsāktas izbraukuma nodarbības uz rajona skolām. Tēmas nodarbībām izvēlētas atbilstoši konkrētā klašu kolektīva interesēm un vajadzībām.

Ikdienas dzīve centrā ir spraiga, notiek diskusijas, tiek meklētas atbildes uz neizsīkstošajiem jautājumiem un rasti risinājumi. Atbildes uz jautājumiem iespējams saņemt arī anonīmajā e- pastā: sos@dome.cesis.lv 

Centra darbinieka gaida apmeklētājus darba dienās no 10.00 - 18.00. Uz nodarbībām un individuālajām konsultācijām pie psihologa lūgums pieteikties iepriekš.

 

Informāciju

sadarbībā ar Cēsu bērnu un jauniešu

izglītības un veselības centra direktori

Diānu Briedi

apkopoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.: 64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv