Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 9.oktobris  


Festivāla ielas rekonstrukcija - pabeigta

 9.oktobrī, Cēsīs visa veida transporta satiksmei tiks atvērta Festivāla iela, kurā veikti pēdējā laikā apjomīgākie ielas rekonstrukcijas darbi Cēsīs.

 

Kā stāsta Cēsu pilsētas domes Komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs, rekonstrukcijas darbi ritēja pēc plānotā: „Lai gan darbu izpildes termiņš sākotnēji bija noteikts 30.septembris, darbu gaitā radās neplānota apakšzemes komunikāciju sistēmu sakārtošana un izbūve, tāpēc darbu izpildes termiņš pārcelts uz 17.oktobri. Tomēr pārējie darbi ritēja pēc sākotnēji plānotā. Šobrīd iela ir pilnībā rekonstruēta un satiksmes plūsma tajā ir atjaunota.”

 

Darbu pieņemšanas komisijā iesaistīti arī ielas iedzīvotāji, kas apstiprina, ka ielas remontdarbi veikti iedzīvotājiem pieņemamā veidā un ļauj pašiem izvērtēt paveikto.

 

Festivāla ielas rekonstrukcija bija unikāla ar to, ka šī ir vienīgā pēdējā laikā rekonstruētā iela pilsētā, kur mainīts ne vien ielas braucamās daļas segums, bet arī veikta visas braucamās daļas pamatnes nomaiņa. Rekonstrukcijas laikā ielas posmā no Lenču līdz Dzintara ielai ierīkota lietus notekūdeņu sistēma, izbūvēts gājēju un veloceliņš, kā arī visas ielas garumā, līdz Birzes ielai, uzstādīts jauns apgaismojums.

 

Ielas sakārtošanas darbi noritēja divās kārtās un ilga nepilnus četrus mēnešus, no jūlija līdz oktobrim.

 

Festivāla ielas būvniecības darbus par kopējo summu Ls 383 827,06 veica A/S „8 CBR”. Savukārt apgaismojuma uzstādīšanai izlietoti nepilni Ls 50 000.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv