Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 9.oktobris  


Gaidām veselīgas idejas!

No šodienas Tev ir iespēja izteikt priekšlikumus un idejas, kas vislabāk iedvesmos Tevi, Tavu ģimeni un draugus pievērsties veselīgākam dzīvesveidam.

 

Veselīgs dzīvesveids ir katra cilvēka labas veselības pamats. Cēsu novada pašvaldības sabiedrības veselības speciāliste Zane Brente - Brantiņa uzsver: „Ikviens cilvēks ar atbildīgu rīcību pret savu veselību var izdarīt ļoti daudz - novērst slimību riskus vai pēc iespējas attālināt veselības problēmas. Tikai nedaudz jāmaina personīgā attieksme, atmetot kaitīgus ieradumus, lietojot sabalansētu uzturu, dzerot pietiekami ūdens, samazinot sāli, cukuru, taukus, kāpinot fizisko aktivitāti, guļot veselīgu miegu un domājot pozitīvas domas. Nedrīkst aizmirst arī par daudzveidību un mērenību it visā”. Esiet PAR veselīgu dzīvesveidu un Par dzīvesprieku!

 

Oktobra beigās idejas tiks apkopotas un nodotas Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un sabiedrības veselības speciālistes Z. Brentes – Brantiņas rīcībā, lai meklētu risinājumus labāko ideju realizēšanai.

 

Par veselīgu dzīvesveidu – par dzīvesprieku!

 

Atgādinām, ka pašvaldība ir ieviesusi jaunu ideju vākšanas rīku www.cesis.lv/idejas, kas turpmāk ļaus labāk sadzirdēt cēsnieku idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, tāpēc ļoti vēlamies redzēt iesaistāmies arvien vairāk cēsnieku! Aicinām cēsniekus aktīvāk piedalīties un reģistrēties, lai varam sazināties par Jums svarīgajiem jautājumiem un kopīgi padarīt Cēsis labākas!

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance SaulīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv