Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.novembris  


Cēsu Pils parkā no svecītēm veidos Latvijas kontūru

Informāciju sagatavoja Marta Timrota, atpūtas kompleksa "Rakši" pārstāve.

Iededz sveci Latvijai!

Latvijas valsts kontūras izveide no degošām svecītēm kļuvusi par sirdi sildošu Lāčplēša dienas tradīciju Cēsu Pils parka estrādē.

Šī gada 11.novembrī no plkst. 16.30 tiks uzsākta Latvijas kontūras veidošana, savukārt pēc plkst. 18.00 to aizpildīt aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs. Pērn pasākumā piedalījās gandrīz divi tūkstoši cilvēku, kas mūzikas pavadījumā aizdedza līdzi atnestās svecītes.

Pasākuma organizators, cēsnieks Renārs Sproģis, atzīst, ka gaišā noskaņa, ko rada ne vien sveču liesmu krāšņums, bet arī sirsnīgā cilvēku attieksme un vienotības gars, sniedz pozitīvu emociju devu ilgam laikam.

Sākotnēji Latvijas karoga krāsas sveces simboliski tika aizdegtas Sproģa ģimenes lokā, bet pērn radās iespēja izvērst pasākumu Cēsu pils parka estrādē. "Redzot pārsteidzoši lielo cilvēku atsaucību un vēlmi pēc šāda kopīga veikuma, ir cerība, ka šogad dalībnieku skaits būs vēl lielāks, jo viss, kas nepieciešams ir viena svece un kāda gaiša doma to aizdedzot," piebilst Renārs Sproģis.

Papildu informācija:

Tālrunis: 29287566Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv